| anonim_4396 a întrebat:

Hello.
Povestiti-mi si mie cum ati inceput o relatie...de la inceput cum va comportati cu fata/baiatu respectiv, cu cererea de pr, cum ati evoluat laughing etc
Funda cel mai frumos rasp happy

Răspuns Câştigător
| sunshine939 a răspuns:

Pai am sa povestesc relatia in care inca sunt implicata.a inceput cu aproape 3 ani in urma.totul a inceput pe mess cu niste conversatii copilaresti apoi am decis sa ne intalnim.zis si facut ora x locul y. dupa 3 ore de pregatiri ma afisez eu ca o floarelaughing. eram uimita ca era atat de inalt si avea un zambet impecabil.nu a fost o cerere de pr.m a sarutat apoi s a subinteles ca suntem impreuna. apoi au urmat mesaje frumoase.ore in sir la telefon...si intalniri romantice.p.s.cu siguranta ai dat lovitura cu intrebarea asta pentru ca multi o sa isi aminteasca asa ceva.sa vdm daca nu le o fi lene sa scrielaughing)eu am cam facut un rezumat.

3 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

A inceput cu o partida de sex salbaticlove struck iar de aici nu mai sunt cuvintelove struck

| OlGuTsIkA_3343 a răspuns:

OOO prima relatie frumoase amintiri.S-a intimplat vara aceasta la o tabara de odihna.Totul a inceput dintr-o prosti deci era un dans la care fetele trebuiau sa invite baietii si eu i-am spus la o prietena ca invit un baiata dar ea nu ma crezut si primul baiat care era in fata mea l-am invitat la dans.Nu a fost mare lucru dar la urmatorul dans ma invitat el pe mine. Urmatoarea zi deja toti ne socoteau impreuna dar nu era asa...seara nu doream la discoteca si ne primblam pur si simplu pe teritoriul taberei.La un moment dat ne-am asezat la o masa si am inceput a vorbi. Apoi el a spus"nu stiutiu cum sa iti spun"la care eu"spune odata"si el zice"vrei sa fim impreuna?"iar eu ii raspund ca da.Chiar urmatoarea zi am participat la un concurs impreuna la care dupa ultima proba m-a sarutat simplu pe buze. Dupa citeva zile m-a sarutat frantsuzeshte dua casitsa in ploaie.Au fost niste momente de neuitat.Acum ne-am despartit si acesta cred ca este finalul povestii.As trai acele momente iar si iar dar nu putem intoarce timpul inapoi...O zi buna sper ca ti-a placut povestea mea

| kamitza a răspuns:

Eram la cununia verisoarei mele si cand m-am dus la ea era varumeo si cu un baiat pe care nul mai vazusem in viata mea, a fost dragoste la prima vedere(din partea mea dar si a lui)cand am venit de la cununat am mers cu el su cu varumeo in masina iar eu si cu el am inceput sa facem misto de el iar el s-a suparat si nu a mai vorbit cu noi tot drumul.acasa neam jucat,cand am fost la biserica a venit dupa mine in biserica sa ma intrebe daca merg cu el afara,cand am iesit din biserica m-a luat in brate(am simtit ca zbor)apoi am stat pe niste banci si am vorbit, a venit varumeo si a zis sa mergem cu el sa bea apa(dintr-o fanta din spatele biserici)la inceput nu am vrut dar au insistat amandoi si am cedat, varumeo a luto inaintea noastra iar el m-a bagat intr-un colt al biserici si ma saruta.acasa statea in pat si ne tineam de mana si ne sarutam.in scurt timp au aflat toti despre noi si acum suntem impreuna de aproape 2 luni.