| Swallow a întrebat:

Hello TPU.am nevoie de ajutorul vostru. ce as putea vb cu un baiat in afara de "salut, cf?" ziceti-mi va rog.caci el imi place mult si as vrea sa mai aflu despre el citeceva. funda si voturi sadsad plizz

Răspuns Câştigător
| toygirl a răspuns:

Pai sunt diverse tem pe care puteti diskuta...cum ar fi: muzicaa preferata, cum iubeste sasi petreaca timpul liber, ce fel de sport iubeste, il poti ruga sa te ajute de exemplu si cu lektiile,, astfel vei vorbimai mult cu elsi eliti va atrage o atentie mai mare...succes :*

3 răspunsuri:
| dumyStar20 a răspuns:

Poi sa vedem incearca sa vb si uh cu el despre ce ii place, ce muzica asculta, ce filme ii plac absolut orice tear putea ajutabig grin. Sper ca te'am putut ajutatongue. pup:*
fundita?

| Biianca81215 a răspuns:

Gasesti un subiect de discutie.Afla ce aveti in comun si incepi sa vorbesti cu el ii ceri numarul de telefon si incerci sa legi o relatie de prietenie apoi totul va veni de la sine
Sper ca ti-am fost de ajutor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa vorbesti cu el la fel cum vb si cu cei lalti baieti asa o sa-l faci sa creada ca esti sigura pe tine. si sa nu te fastacesti. asta o sa lase de dorit