| anonim_4396 a întrebat:

Hello TPU, am o intrebare mai kinkyhee hee atunci cand faci sex in apa, poti sa folosesti prezervativ? daca nu, atunci cum te protejezi? promit fundita la cel mai bun raspuns si vot pentru toti happy mersi

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Eu zic ca poti, dar sa-l pui inainte de a intra in apa, nu in apa, ca se umplewinking incercati, nu stricawinking cred ca e o senzatie mai misto cand o faceti in apa

4 răspunsuri:
| Bellatris a răspuns:

Poti, dar este cam incomod. Eu zic ca pilulele fac si ele o treaba buna.

| syjey a răspuns:

Da,normal ca poti folosi, dar pentru siguranta dupa ce termini scufundariile ia si un anticonceptional.

| hummer24 a răspuns:

hee hee Ba da poti sa folosesti, numai ca trebuie sa-l puna pana intra in apawinking intelegi? happy

| Gabriel892 a răspuns:

Normal ca poti