| Frogie a întrebat:

Folosesti anticonceptionale, prezervativ, alte metode sau nu obisnuiesti sa te protejezi?

Răspuns Câştigător
regis
| regis a răspuns:

@Legiuitoarea - mai pune si exceptii: cei care doresc un copil, cuplurile cu unul din parteneri sterili etc.

7 răspunsuri:
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Anticonceptionale. Prescrise de doctor, nu le iau la intamplare.

| Moneyandfame a răspuns:

Ma, fiecare face cum il taie capul pana la urma. Dar daca faci ceva, fa cu capul pieptului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Numai o persoana inconstienta poate spune ca nu aplica nicio metoda contraceptiva ori nu are simtul raspunderii.
Dragostea trebuie protejata.
Protectie.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, folosesc prezervativ... dar daca nu vrea...nu ma pot opunedevil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca ma protejez dar pentru ca am o relatie stabila folosesc
anticonceptionale prescrise de ginecolog.
Cei care nu se protejeaza sunt incostienti si nu ma refer la cei care isi doresc copilasi. Exceptand o sarcina nedorita te poti alege cu boli, iti poti distruge viata, "copilaria".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miahela asta pentru ca ai avut noroc sau Doamne fereste......altceva. Eu nu m-as mandri cu asta.

| mihaela_5589 a răspuns:

Nu, eu nu folosesc nimic de doi ani si chiar nu am ramas niciodata insarcinata