| blackeyes90 a întrebat:

Hello TPU! Cum pot sa imi excit prietenul? Adica vreau sa fie foarte excitat? Unde sa il ating ce sa ii fac (fara sex oral). Cum sa fac sa ajunga la orgasm?
Vreau sa se simta foarte bine. Va rog spuneti-mi! Vreau sa il fac sa ma doreasca foarte mult.

Răspuns Câştigător
| MsdfdsSeArde a răspuns:

Deci... la baieti nu exista orgasmn exista excitare cum ai scris prima data (asa a fost amuzant) laughing. Dar sa trecem la subiect, deci il saruti pasional pe gura, gat... si incet il atingi pe LANGA nu pe laughing pe langa penis si iti zic eu ca o sa se excite. Orice baiat se excita

Sper ca ti'am fost de ajutor. by3
App sunt baiat si iti zic din propria experienta

9 răspunsuri:
| Puyaxxx a răspuns:

Fa-i o laba big grin daca nu faci sex oral big grin

| TabooR a răspuns:

As vrea si eu o prietena ca tine love struck

Răspuns utilizator avertizat
| Flav a răspuns:

Fara sex oral? Pai tu vrei si cu sufletul rai si cu? Acum, serios, ai strans ani pentru buletin sau ne mai prinde o data alegerile pana-ti pui si tu cerneala pe un act? Numai la sex si excitari va ganditi, scoala e departe de voi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Off off off baieti astea ce comuri hahaha numai cu sex oral va excitati frate nu inteleg diferenta dintre sex ora si normal imi explica cineva?

nu scumpa parerea mea ascultal pe gotohell stie ce zice

| username23 a răspuns:

Hmmmmm, pai uite citeva sfaturi de ale mele. Daca ai o esarfa puneio in jurul gitului si tragel in cet spre pat. Ea tu initiativa, aseazal pe pat nu intins, pe fund, tu sui deaspura lui te starui sa nimeresti pe **** lui, si faci miscari circulare cu bazinul, il saruti pasional pe git si pina la gura, pe ureche, ii scoti maioul, puloverul, ce are pe el...si il intinzi incetisor pe pat, stai deaspura lui ca in pozitia fata deasupra, te misti ca o pisica agitata, te ridici putin de la el si iti scoti haina lasindute in sutieni, nu-i permiti sa te atinga, asa innebuneste, apoi il deschizi incetisor la curea sau pantaloni... faci tu tot! Va fi HOT!

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

I bagi limba in cur laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

HMm din cate stiu eu baietii nu au orgasm doar sperma ...si referitor la intrebarea ta, masturbeayate in fata lui sai mai multe sunt site-uri specififce intrebarilor ca a le tale deci consultate de acolo! bafta

| ŦєтiţaŦăяăNuмє a răspuns:

@puyaxxx: Scurt si la subiect laughing)