| lenaloredana123 a întrebat:

Hei tpu..as vrea sa imi spuneti cum sa imi excit la maxim iubitul vreau sa fie foarte excitat. ..va rog sa imi spuneti voi cateva metode.. fara sex oral sau mai stiu eu ce...Multumesc ( funda)

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In momentul in care va sarutati fiind imbratisati sa incerci cu un brat sa-l tii cat mai strans lipit de tine, dar in acelasi timp palma celeilalte maiini sa il pipaie sau mangaie in zona penisului. Sunt convins ca se va simti absolutminunat, va fi incantat si in cel mai scurt timp in al...cer. big grin

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca-l exciti prea tare va ejacula mult prea repede.Cine va fi nemultumita? Tu!

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Daca te gandesti sa il exciti fara finalizare prin sex normal nici nu te deranja sa il exciti

| corbulalbrosu a răspuns:

Pai daca doresti sa-l exciti fara folosirea unor "perversiuni sexuale " singura metoda plauzibila prin care ai putea incerca sa-i stimulezi imaginatia sentimental-sexuala ar fi citirea povestirii de iubire eterna "Fata babei si Fata mosului." de Ion Creanga daca nu ma inseala memoria. laughing

| 6684464 a răspuns:

Te-mbraci sexy.

| lenaloredana123 explică:

Un raspuns mai bun adica ce pot sa fac sa il excit si ma rezum doar la saruturi atingeri si din astea.dar in ce zone si ..nu vreau sex oral sau mai stiu eu ce..Multumesc funda!

| Goete a răspuns (pentru lenaloredana123):

Intre saruturi, mangaieri si imbratisari, poti sa-i fsci o laba cu mana, asa sigur il exciti la maxim si nu e neaparat sa ii faci sex oral, poti sa i-o faci pananajunge la orgasm. Mai joaca-te si cu testiculele intre timp.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru lenaloredana123):

In momentul in care va sarutati fiind imbratisati sa incerci cu un brat sa-l tii cat mai strans lipit de tine, dar in acelasi timp palma celeilalte maiini sa il pipaie sau mangaie in zona penisului. Sunt convins ca se va simti absolutminunat, va fi incantat si in cel mai scurt timp in al...cer. big grin