| DenisSa_6267 a întrebat:

Hello TPU`...:d am o mare pb :-l hellllpp
Fac 2 ani cu prietenu' si vreau sa-i ofer o noapte "speciala"
>:" Aveti idee pe unde am puteastraight face?
avand in vedere ca la mine si la el e exclusstraight face?
Si cum mai am cateva luni pana devin majora nu pot inchiria kamera la hotel|?

Răspuns Câştigător
| Danny a răspuns:

Nu conteaza locul cat conteaza aranjamentul... Daca ai vreo prietena majora sau ceva o poti ruga pe ea sa-ti rezerve o camera (fi atenta sa fie o prietena in care ai incredere ca altfel poate sa zica in dreapta si-n stanga) iar apoi, un patut cald, o nebunie ceva, care sa-l scoata din minti, gasesti tu ceva sigur si gata!winking
Bafta1

4 răspunsuri:
| ZaMbArIcI_4577 a răspuns:

Hello, de asta s-au inventat cluburilewinking

| Reyskate99 a răspuns:

La un prieten/prietena in pat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bubu mai, ea vrea sa fie decit cu prietenul ei si tu o trimiti la mute, daca mai era o muta mai ziceam dar tu vrei la mai multe mute?laughing