| blackeyes90 a întrebat:

Hello TPU! Dau funda Iubitul m-a mintit. Adica mi-am dat seama desi el a intors-o in favoarea lui, in fine. Ma simt foarte prost, fraierita. Nu stiu cum sa trec peste asta. Am nervi si nu vreau sa incep sa il urasc. Cand primesc msj de la el ma enervez, am stres pozele cu el. Ma simt dezamagita. Ce sa fac? Nu prea vreau sa ma despart de el. Si de vorbit cu el am vorbit dar el o tine pe a lui, si m-am facut ca il cred. Un sfat ceva. Va multumesc pop

7 răspunsuri:
| yekto a răspuns:

Ce insemna minciuna pentru tine? el stie asta?
cat de grava e minciuna lui. ua e sa te minta ca a mancat o coicolata singur cand de fapt a mancat 2 si alta ca a fost cu pritenii si de fapt a fost cu alta.

| anonimg a răspuns:

Scapa de el, si bucura-te de lucrul acesta. O fata nu are ce cauta in preajma unui baiat needucat si care nu stie cum sa se comporte intr-o relatie. Iar daca voi ati facut lucruri de care v-ar fi rusine inaintea lui Dumnezeu, atunci trebuie sa acceptati ceea ce a venit acum peste voi. Daca viitoare cand iti vei mai face un prieten, cauta sa vezi daca este pe placul lui Dumnezeu sau nu; si asculta de El mai mult decat orice.

| drogh a răspuns:

Incearca sa te calmezi. Daca intr-adevar crezi ca te minte, atunci fa-l cumva sa spuna adevarul. Incurca-l in intrebari in asa fel incat sa se dea de gol! Daca nu functioneaza, atunci trebuie sa treci cu vederea daca nu vrei sa-l parasesti.

| Cristiann25 a răspuns:

In legatura cu ce te-a mintit? Ca asa putea sa te minta ca a luat o guma la 1 leu si de fapt a dat 50 de bani pe ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Daca esti sigura ca te-a mintit, nu ceda.Il iubesti,dar minciuna afecteaza foarte,foarte tare o relatie.O sa ai foarte mari probleme cu increderea si incet, incet, relatia se va degrada.
Vorbeste cu el. Daca nu iti spune adevarul si repet, esti sigura ca intr-adevar te minte, lasa-l.Nu-l mai cauta.

Daca te-a mintit o data, o s-o mai faca de multe ori.Stii cum se zice..prima data e mai greu, pe urma.da-i taticule, fara stres.

Ai grija ce decizi sa faci! Un week-end frumos happy

| secret093 a răspuns:

Nu trebuia sa cedezi, daca tu crezi ca te minte spune-i lucru asta si nu lasa nimic nediscutat cu el.

| ilovedark a răspuns:

calmeaza-te daca tu crezi ca te minte fa-l sa spun adevarul foloseste niste prietene, prieteni pentru a-l face sa spune cumva adevarul