| pisik14 a întrebat:

Hello TPU! vreau sa imi spun oful la voi si vreau sfaturi ce pot a mai fac in ce o sa scriu mai jos! vreua sa va spun cum s-a intamplat totul de la inceput. eram cu prietenele mele pe o starda si din nebunia mea eram ft bine dispus si o prietena de-a mea vede un baiat ca trece pe langa noi si a spus "nu ai curaj sa ii iei nr de tel lu asta care trece acum"eu nu aveam nici o rusine i-am luat nr ma rog au stat ei 1 zi imp si baiatul acela a venit cu cel mai bun preten al lui ma rog la prietena mea i placut de el sau combinat in fine pana aici. dula 4 zile el vine cu un asa zis "var". prima data nu mi s-a parut cine stie ce de capul lui adica nu m-am gandit nciodata ca vrea sa stea cu mine. am petrecut toti acea zii impreuna iar mai spre seara gagicul prietenei mele i-a spus ca uite "varu meu vrea sa fie cu prietena a" adica eu. prima data nu am vrut era fitoss si nu credeam ca e de mine in fine pana a rma am acceptat sa fim imp, nema intalnit iar primul sarut ma fermecat adica eram wow! si acum ma apuca fiori numai cand ma gandesc. timp de 3 saptamani si ceva era totul ok. dupa acele saptamani mi-a propus sa ne culcam eu prima data nu am vrut nu ream pregatita pentru asta.sa rugat de mine cateva sptamani si tot nu a obtinut ce a vrut. a vrut sa puna punct relatiei si p mine m-a durut. am stat despartiti 3 zile, ntro seara l-am sunat si i-am spus maine vino la mine s iti fac un cadou de ziua ta. offf ce ziii nikiodata nu am sa uit momentele alea. dupa atunci am mai stat 1 luna imp ma rog ii faceam pe plac tot ce spunea aia facema t ca era akea iubire care pff greu de descris. apoi ne-am despartit 2 saptamani. iar apoi iar ne-am impacat. am stat 1 saptamana cu el iar ne-am certat. dupa saptamanile astea a trecut o luna si vroia sa ne impacam in fine neam iimpacat pentru lui nikiodata nu am sa pot sa ii spun nu. am stat 3 zile imp dar dupa ce am aflat ca e cu o fata am spus la tot anturajul ca e cu mine si s-a suparat si ne-am despartit asta am facut-o sa ii arat ca nu sunt ca el si ca pot si eu sa fiu tare. a trecut 1 luna si nu ne-am impacat acum cand ma iintalnesc pe strada debea debea scot de la el un buna! ma surprinde chestia asta ca acum 2 saptamani am dat zvon ca sunt cu un baiat iar varu lui spunea"aaa teaii impacat cuu alaa si pok imi da cate un pikior"si am aflat de la prietena mea ca a intrebat de mine si daca mai sunt cu baitul ala. ea i-a spus ca nu, ca sunt putin nebuna si ca e prost ca nu se impaca cu mine! si nu a mai spus nimic asta mi-a spus ea.NU STIU CE SA MAI CREDD si acum il iubesc si cand il vad imi lumineaza ziua cryingil vreau iapoi si nu stiu cum sa fac asta. prietena mea mi-a spus ca daca il vreau inapoi sa ma culc cu el. nu stiu ce sa fac un sfat ceva luati id meu buburuza_scumpik si mai vb sa ia id o fata care intelege si sa imi dae sfaturi ce as putea face.mersi TPU

Răspuns Câştigător
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Fata nu stiu ce sa iti spun, dar trebuie sa constientizezi ca nu e bine ce ai facut si ce faci nici atat! Cum adica, daca te culci cu el gata se impaca cu tine nu? Pai ce e asta? Nu ti se pare ca profita? Tu il iubesti, dar in sufletul tau sti ca sentimentul nu e reciproc! Tu trebuia sa fi tare de la inceput.Si sa nu te lasi asa usor. Baiatul a obtinut ce a vrut si gata, te-a mai tinut unpic sa nu bata la ochi si apoi si-a vazut de viata lui! Eu daca as fi in locul tau m-as duce la el sa vorbim. Fi tu aia smechera, nu-l lasa pe el sa isi bata joc. Bate-ti si tu putin. Intalneste-te cu el undeva si intra tare in el fi mai ambitioasa! El a jucat bine, ti-a sucit mintile si gata atat i-a trebuit. Doamne deci le-as rupe capatana la astia! Iti mai spun ceva, nu te mai lua dupa prieteni! Niciodata! De ce oare iti spune "prietena " ta sa te culci cu el? De hoata ce e. sa aiba dupa aceea ce sa dea zvon. Nu mai fi naiva! Nu mai avea incredere! In ziua de azi fiecare este pentru el, sti vorba aia ochi pentru ochi si dinte pentru dinte! Nu te mai lasa influentata! Trebuie sa faci asa cum iti dicteaza inimioara, dar mai trebuie sa gandesti si cu capul in anumite situatii cum ar fi asta! Bafta multa si baga la cap ce ti-am spus! ca nu te invat de rau, :*

5 răspunsuri:
| Lulu44 a răspuns:

Marea ta greseala e ca te-ai culcat prea repede cu el. asta nu e iubire. repeta-ti timp de 1-2 saptamani ca nu il iubesti si ca nu il mai vrei si nu o sa-ti mai pese asa tare.

| pisik14 explică (pentru Lulu44):

De fapt mai bine luati id ca intru mai des eu_shi_tu.mereu te astept:*

| Jägermeistr a răspuns:

Si ai facut sex cu el? atunci cand ti-a cerut, de ziua lui ma refer?

| pisik14 explică (pentru Jägermeistr):

Nu.de fapt eu am vrut sa ii arat ca il iubesc si ca sa ii fac chestia asta drept cadou dar...

| pisik14 explică:

Scuze pentru greseala k id normal este buburuza_ta_scumpik :*