| MadalinDns a întrebat:

Cu ce cadouri va impresionati iubitele si iubitii anul acesta de valentine's day?

Răspuns Câştigător
| Jisttle100 a răspuns:

Well, daca as fi baiat i as lua un buchet mare de flori si un buchet mare de trandafiri. Asta mereu impresioneaza fetele (cel putin pe mine)sau ceva simbolic, cum ar fi o bratara. Saau as ruga o pe mama mea sa ma ajute sa i aleg un produs de makeup calitativ.
Prietenului meu i as lua, tot asa, ceva simbolic. O rama cu poze maybe.

11 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Plânge bugetul anul ăsta.

| Doub a răspuns:

1. Nu am iubit.
2. O sa ma impresionez singura cu un film bun si un tort de inghetata. Asta fericire.

Răspuns utilizator avertizat
| Hitback a răspuns:

Eu o sa ii cumpar priecenei mele o bordură. Pardon o caramida. Si eu dau de cap daca nu ii place. tu poti sa ii iei niste suc figo sau niste topitop poate o atragi.

| JamilaGizeh a răspuns:

O sa-i dau un rahat.

| AinştainIsBack a răspuns:

Eu sper ca imi voi impresiona iubita anul acesta pentru ca i-am luat... glumeam nu am iubita. sad

| AlexandruIonut004 a răspuns:

Ce ca*at de zi mai e si asta? Iubirea o dovedesti zilnic, nu doar pe 14 februarie.
Fetelor, fugiti repede la baieti...sa va alegeti si voi cu ceva pe 14...

| RevolutionX a răspuns:

Un briceag, un pumnal si un box de fier.Aaa, daca se poate si o telescopica!

| Seiko98 a răspuns:

Bani