| ali_6169 a întrebat:

Hello...love strucksunt si eu noua pe aicilaughing) si am o intrebare tongue cum as putea s il impresionez la prima intalnire?

Răspuns Câştigător
| Dydy_7659 a răspuns:

Ooo lume nouaa :X:X:X Alynutza mea. Deci cum te-am invatat, pui niste haine sexy pe tine asa de pitziilaughing si gata laughing Glumeam tembeloo,. Cat mai naturala si o sa vezi ca totul e ok happy

5 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Depinde de baiat si de cat de mult vrei sa-l impresionezi. Daca vrei sa-i arati ca esti o fata cuminte-te imbraci mai decent. Daca vrei sa-i arati ca esti pregatita pentru mai mult, te imbraci sexy.Normal ar fi, ca tu sa-i arati la prima intalnire ca te-ai preocupat pentru acest lucru, deci nu te duci cu lucrurile de zi cu zi.

| foxi a răspuns:

Cere-i sa faceti sex!

| carminaburana43 a răspuns:

Idem raspunsul lui paula 16 pentru ca daca nu te place pentru ceea ce esti atunci din start orice ai face e o cauza pierduta.Si viceversa cistigata daca te place asa natural cum esti tu in realitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ascult-o pe elasexygagica ca ea stie smug

| paula16 a răspuns:

De ce trebuie sa il impresionezi? nu e de ajuns sa fii tu insati? mie mi se pare mult mai bine sa fii tu insati pentru ca atunci te va placea pentru cine esti nu pentru cine vrei sa fii sau ceva de genu