| mindyabusiness a întrebat:

Cum sa impresionez un baiat la prima intalnire?

Răspuns Câştigător
| Voidwithin a răspuns:

Fii tu insuti! Asa va sti daca merita pentru el aceasta relatie.

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sa te imbraci frumos, sasi faci o freza frumoasa, sa vorbesti cu el, despre el, despre tine, daca il placi la fizic mai te mai vezi cu el daca nu pa, in mod normal pentru ca sti daca il placi nu trebuie mult cam 5 minute, fizicul, vocea, modul cum se misca etc toate astea conteaza

| ishallhelpyou a răspuns:

Du-te la salon, aranjeaza-te.
Imbraca-te elegant, lasa-l sa-ti arate ce are in cap.
Poarta discutii pe teme destul de inteligente(nu fotbal, show-urile de la TV).

Nu-l lasa sa te sarute de la prima intalnire.

Barbatii sunt ca niste vanatori, iar femeile prada. Daca te lasi usor, o sa se sature de tine imediat, daca te lasi prea greu, o sa plece, trebuie sa-i ghicesti ambitia sa de vanator, doar... tu o sa fii trofeul sau (pentru el), iar mai departe, ramane la aprecierea ta cat ramai al lui big grin

| Valleria a răspuns:

Fiecare dintre noi avem lucruri, ginduri prin care ne deosebim de altii. Lasa-l sa descopere acest lucru in tine