| brunetteee a întrebat:

Hellp! am cunoscut un baiat acum vreo luna jumate prin intermediu unei prietene (nu foarte bune pr. fiind noi 2 ). eu ne stiind ca ei doi au o relatie, baiatul ala m-a sunat la vreo saptamana dupa ce ne-am cunoscut ca sa ne inatalnim. bun. m-am int, cu el toate bune, o data, de 2ori, de 3 ori si tot asa, acum eu am inceput sa tin la baiatu asta, dar nu pot sa ii spun pentru. ca stiu ca este cu fata asta. ce as putea sa fac, ca sa ramana cu mine crying. si va dati seama ca nu este ceva chiar asa de serios intre ei daca el se intalneste cu amandoua ( mentionez ca ei doi nu sunt de f. mult timp impreuna, cam de o luna jumate doua, si eu ma int. cu el cam de o luna. )va rog sa nu "ma judecati ". niste sfaturi? :-

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Sau discuti cu el sau astepti sa se hotarasca singur.
Cert e ca el se simte perfect intalnindu-se cu voi amandoua, lucru de neacceptat!
Si nu se va hotari usor...

| lolly a răspuns:

Nu cred ca ar trebui sa te bagi in relatia lui. Daca el te doreste te intreaba el.

| LifeIsAJoke a răspuns:

Si crezi ca poate fi ceva serios din moment ce el nu renunta la nicuna din voi? Forget aboutoh go on!

| alex9109 a răspuns:

Nu e bine ce faci. Baiatul asta isi cam ia nasul la purtare. Pune-l in pozitia de a lua o hotarare.