| anonim_4396 a întrebat:

HELLP... deci nu mi-a mai venit menstruatia de aproape 3 luni, iar ieri am observat pe lenjerie o secretie maronie. De la ce poate fi? Mentionez ca am si dureri de burta.

PS : nu am intretinut relatii sexuale.

2 răspunsuri:
| WeeD a răspuns:

O sa avem un nepotel! smug laughing

| ButterflyGy a răspuns:

E posibil sa fie de la o infectie sau o raceala, sau ai menstruatia neregulata. Nu neglija treaba asta, trebuie sa mergi la un ginecolog si sa-ti prescrie tratamentul potrivit. Daca neglijezi, lucrurile se pot agrava. Vorbeste asta cu parintii tai daca esti minora si mergi cat mai repede la un ginecolog. Bafta.