| lavy_2143 a întrebat:

Help.Aseara, la bar toti au inceput sa imi spuna ca baiatul de care imi place ma iubeste, ca vrea sa se combine cu mine dar nu stie cum sa spuna. apoi am iesit afara si el a venit dupa mine si m-a pupat pe obraz.Sincer nu stiu ce sa cred.

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Asteapta sa vezi ce va urma.
E bine ca esti circumspecta, depinde de ce anume va face el de acum incolo.
Daca vrea sa fie cu tine, nu vei avea prea mult de asteptat!
Mult noroc!

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu are cum sa te iubeasca daca nu sunteti impreuna, te place da e posibil si vorbeste cu el asa aflii daca vrea sa fie cu tine.

| alina58 a răspuns:

Arata-i ca nici tie nu ti-e indiferent. Poate ii mai timid, ajuta-l sa prinda curaj. Mult succes