| Bella_1624 a întrebat:

HELP! Cum sa-l conving pe prietenul meu sa folosim prezervativul? El s-a despartit de fosta din cauza ca nu vroia potejat iar ea da. PLsSS HELP! Dau funditabig grinkiss

Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

Trebuie sa fii ferma in hotararea ta, ii spui ca nu vrei pur si simplu sa faci sex neprotejat. Stii cata hepatita C exista si ca aceasta se poate lua inclusiv pe cale sexuala? Nu mai vorbesc de SIDA sau sifilis. Nu risca sa faci sex neprotejat cu un baiat care nu poti sa stii cu cate fete a facut-o.

6 răspunsuri:
| mihaela_7412 a răspuns:

Pai vb cu el si zii ca u nu vr un bebe de la varsta asta si ca un avort e scump si pastilele la fel zii ca daca te iubeste cu adevarat o sa-si puna, ca dupa poti ramane si el poate sa iti de apapuci si sa nu recunoasca e mai bine pentru tine imi ales ca sunt si atatea boli zii ca e mai bine pentru amnadoi succes pup

| Angel_5977 a răspuns:

Pai..."minte`l"putin ca, crezi ca esti insarcinata sa vezi ce o sa vrea sa folositi prezervativu si dupa aia ii spui ca te`ai inselat ca a fost alarma falsalaughingpararea mea...

Răspuns utilizator avertizat
| delix a răspuns:

Zi ca ai hepatita si se ialaughingbig grinnu am ideeethinking

| RainBow_2697 a răspuns:

Inseamna ca nu te iubeste daca nu accepta sa`si puna o bucatica de latex pe penislaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i ca ai sida si nu vrei sa ii dai si lui