| TakeShy a întrebat:

Plsss help! Cum pot sa ma impac cu fosta...regret ff mlt ca m-am despartit de ea si i-am provocat mlta suferita. Acum ea e in spital, maine e Valentine's day si as vrea sa o sun sa-i fac o surpriza... dar mi-e frica ca o sa ma refuze.Astept niste sugestii.

11 răspunsuri:
| papusika97 a răspuns:

Suno spune-i ca iti pare rau ca nu o sa mai faci ce ai facut incearca sa te schimbi viziteazo si arata-i ca te-ai schimbat la inceput poate te va refuza dar daca va vedea ca insisti isi va da seama ca ti la ea cu adevarat ai grija sa nu aiba prieten

| mariana20 a răspuns:

Depinde din ce motiv v-ati despartit si cat timp ati fost impreuna si mai ales din ce motiv este ea in spital,sper ca nu in urma despartirii. Daca o iubesti sincer si iti pare intr-adevar rau nu o suna, ci du-te direct la spital cu un buchet de flori si niste bomboane de ciocolata, spune-i ca regreti cele intamplate si ca vrei sa va mai dati o sansa! Bafta! dar nu suna, fi barbat si du-te direct la ea big grin

| TakeShy explică (pentru mariana20):

Fratilor am 15 ani cum vreti sa ma duc la spital. Si nu din cauza despartirii e in spital: i s-a spart o vena la nas si o sa fie operata.

| zăGhost a răspuns (pentru TakeShy):

Chiar voiam sa-ti sugerez si eu sa mergi la ea.
Da' ce-are daca ai 15 ani? laughing
Cand aveam 14 o prietena a fost internata si m-am dus singura sa o vizitez, tu de ce n-ai putea?

| mariana20 a răspuns (pentru TakeShy):

Pai si unde este problema? Te duci pur si simplu la spital si gata.cu un telefon nu rezolvi nimic

| RetardedRacoons a răspuns (pentru zăGhost):

La cei 15 ani ai lui e suficient de mare sa fumeze, sa se drogheze, sa bea si sa faca sex dar e prea micut saracu sa ia un microbuz si sa mearga in vizita la o persoana la care cica tine. Sictir oligofrenule!

| TakeShy explică (pentru zăGhost):

Ok te-ai dus. dar eu stau la sat iar spitalul e la 30 de km. in plus nici nu circula pe vremea asta (sunt din buzau)

| zăGhost a răspuns (pentru TakeShy):

Well... puteai preciza asta inainte.
In cazul asta, lasa frica, sun-o si zi-i ce simti.

| GeorgeNGA a răspuns:

Salut! Noi nu stim care e motivul "despartiri" voastre. Dar avand in vedere circumstantele. i-ai face o surprizahappy zic eu. Tu stii cel mai binewinking Mult noroc.

| RetardedRacoons a răspuns:

Esti o jigodie, fata e in spital si marea ta grija e ca o sa te refuze? in loc sa te gandesti sa ii oferi un pic de alinare.
Vai de capu vostru, ce generatie retardati emotional.

| LovetoDie a răspuns:

Avand in vedere faptul ca ai ranit`o. Probabil nu ii va strica o mica surpriza. parerea mea e sa-i cumperi un buchet frumos de flori si sa te duci sa o viziteziwinking.