| marie180397 a întrebat:

Help!:* imi place enorm de un baiat, ba chiar am stat cu el!big grin l'am iubit enorm. acum numy suntem impreuna pentru. si'a gasit pe alta odata cu intrarea la liceu.are prietena, poza cu ea la avatar... etc.big grin numy rezist, ce sa fac? sunt geloasa dar in aceeasi timp vreau sa fiu indiferenta cu el. dar nu pot!crying nu faceti misto va rog!:* multumesc anticipat:X

Răspuns Câştigător
| Yukari a răspuns:

Parerea mea este ca ar trebui sa fii cu altcineva sau macar sa-i dai lui aceasta impresie si sa-l faci gelos, daca chiar vrei sa te impaci cu el. Dar dupa parerea mea nu merita pentru ce ti-a facut si nici macar nu ar mai trebui sa-i vorbesti.

6 răspunsuri:
| MarTZius a răspuns:

Stiu ca e greu pentru tine sa il vezi cu alta dar dc nu ai incercat sa vb cu el mai demult, sa incerci sa-l atragi incat sa fie cu tine.acum e f greu mai ales cu el daca are prietena, iar daca se iubesc si se inteleg bine atunci nu vad ce solutie ai putea avea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uhh. Grea situatia. Nu as vrea sa-mi imaginez. Eu zic sa faci in felu` urmator: vorbeste cu el,incearca sa vezi ce simte pentru fata respectiva,daca e fericit cu ea,iar apoi vezi daca mai tine la tine si mai exista o sansa intre voi. Poate mai exista,si poate o sa fie totul ca la inceput,sau ca inainte. Nu vreau sa te descurajez,dar, daca vezi ca nu merge, renunta! Poate se va intoarce el la tine dupa aceea. xOxo:*

| AlexandraHNY a răspuns:

Dar daca ati fost impreuna de ce v-ati desp?
se vede pe tine ca il iubesti 'winking dar trebuia sa faci ceva cat se mai putea...acum o vezi pe aia la avataru lui si te roadee...
asa am fost si eu inainte sa ma cuplez cu iubitu.muream cand vedeam poza alteia la el la avata.dar nai ce sa faci happy pe bune,
sau macar incearca sa vb cu el, vezi daca o iubeste. daca nu e doar o aventuura si o sai treaca va fi totu oklove struck la tine se va intoarce :* lovee!

| Oran2000 a răspuns:

Intai invata sa scrii dupa aia pune intrebari

| TryToKillMe a răspuns:

Oran2000 in sfarsit un om care are simtul umorului.rolling on the floorrolling on the floor

PS:Nu ma descurc la chestii de astea.big grinbig grinbig grinbig grinbig grin:

| marie180397 explică:

Just4love el e mai prost/a de o mie de orilaughing) daca observi nu exista greseala in intrebarea mea dar la cat de analfabet/a e el/ea nu stie nici literele dapai sa citescawinking putin respect pentru prostia unor "concetateni" mai prosti de fel ai nostrilaughing du-te si descarcati nervii la wc nu aici macar aici nu iti mai simntim basinile tale de tot rasu!:* te'am popat:*