| GoGoSHiKa a întrebat:

Buna!crying am si eu nevoie de un mik ajutorcrying de curand m-am certat cu multi dintre prietenii mei din niste fleakuricrying( de la cea mai buna prietena a mea pana la baiatul e care mi-a plkt si imi place enorm!cryingcryingcrying acestuia i'am cerut scuze pana si iertare si fara pic de mila sau sa nu numim mila ci iubire, prietenie sa ma ierte dar nu a spus fara furere in suflet ca nu o sa ma ierte niciodata (asta pentru. ca i-am spus fetei dupa care el e mort ca acesta vrea sa o desp. de actualul prieten al fetei). Ganditi'va si voi putin sa iubiti pe cineva sa va intalniti pe strada si acesta sa nu zica nimic sa te trateze cu cea mai mare indiferentacrying( e cumplitttcrying vreau sa MOR numy suportcryingcryingcrying HELP:*:*:*:*

Răspuns Câştigător
| Deedii a răspuns:

Nu muriistraight face
Adica. oricarui i de intampla asta.Cu mine esti certata?happy
Nu.eu te-am iertat.cu te ihesc.sh daca nu vor asta e.o sa vrea el/ai intr-o zi.[P.s : Acu' vezi cum e?phbbbbt tu ziceai : impakate cu Fla impakate cu Flav si eu incerkam sh ea nu nu nu.tu nu ma intelegeaiphbbbbt]
Funditzsa?smugphbbbbt