| XxDemiXgotHicXx a întrebat:

HELP! In ultimul timp visez ca... fac sex cu Marilyn Manson (NU radeti please)Nu stiu de ce da nu mai pot sa mi-l mai scot din cap. Ce as putea face sa nu mai am vise ciudate? dau funda :*:*

Răspuns Câştigător
| personaljesus a răspuns:

Ce e rau in a visa asta?laughing bravolaughing viseaza in continuare happy

11 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Doar o idee, poate pare stupida: mai mergi pe la biserica.

| username23 a răspuns:

E ceva normal. Din cauza virstii in care te dezvolti mintal, sexual...visurile tale sunt jocurile hormonilor in organism

| claus a răspuns:

Sa nu te mai uiti la poze cu el. sa nu ii mai asculti muzica, sa nu mai fii obsedata de stirile cu el. sa uiti personaju. aruncat postere, cduri, poze si alte chestii cu mutra lui.

| elenaA_9063 a răspuns:

Daca ne luam dupa Freud, visele exprima dorinte refulate (dorinte care contrazic principiile tale morale). Eu zic ca n-ai de ce sa-ti faci griji pentru ca n-ai cum sa visezi la infinit acelasi lucru. Gaseste-ti alte activitati, gandeste-te la alte lucruri si ai sa vezi ca o sa visezi si altceva. Macar orienteaza-te si tu la un Orlando Bloom, ceva... laughing

| DeEeA_2049 a răspuns:

Am eu o intrebare: Da de ce sa nu mai visezi asta? laughing)))

| ViViAnALaNa a răspuns:

Daca te gandesti la el atunci noaptea lucreaza subconstientul gandeste-te la alteceva asa poate vei visa respectivul gand din toata ziua

| Liviuuuuu a răspuns:

Deci, daca ai atatea vise cu el inseamna ca iti place de el, si nu e un lucru rau sa visezi cu o vedeta, decat sa visezi cu toti cocalarii si manelistii. Si nu e tampit si nu mai stiu cum ii ziceti voi, pentru ca toata lumea il cunoaste si in comparatie cu ce asculta unii de aici este o mare vedeta

| giulianaiulia a răspuns:

Din punctul meu de vedere ar trebui sa mergi la un psiholog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai simplu lucru pe care sa il poti face(de fapt sunt 3 lucruri):
1.arunca tot ce fatzoiul lui pe el
2.incearca sa-l uiti
3. daca nici 1 nici 2 nu functioneaza fa sex pe bune cu altcineva
Atunci o sa visezi acea persoana si POATE ca o sa-ti placa mai mult

| BABTA a răspuns:

Are legatura directa cu x-urile multe din numele tau; d'aia.

| bebytssa_4144 a răspuns:

Pur si simplu` nu t mai gandi l el:p

multa bafta:*