| DyaElla a întrebat:

Cum fac sa nu mai visez urat? In ultimul timp numai de asta am parte... Nu vise care ma sperie, ci secvente f triste... Ma trezesc plangand si am tot felul de ganduri ciudate. Stiu ca sunt doar niste vise. Mi s`a mai intamplat si inainte, dar acum am parte de un sir intreg. Visez de ce ma tem cel mai tare.
Uneori chiar nu mai suport, ma trezesc si nu mai dorm.
Plzz Help crying

3 răspunsuri:
| EvangelineLovin a răspuns:

Si eu visam tare urat inainte. Incearca sa fii mai pozitiva, spune o rugaciune inainte sa te culci. Nu te mai uite la filme de groaza(daca te uitai pana acum). Nu stiu ce sa-ti mai spun. In timp o sa treaca. Doamne ajuta!

| Ady3835 a răspuns:

Sa nu mai visezi urat, adormi pe partea dreapta.Probabil noaptea in somn nu iti dai seama si te mai intorci. Cand esti cu fata in sus visezi urat!

| Claudiasilvia a răspuns:

Eu,spre exemplu-daca dorm pe partea dreapta am vise linistite, daca dorm pe stanga am numai cosmaruri...Ca raspuns pentru tine-ar tb sa fii mai pozitiva pentru ca visam si in functie de gandurile noastre din timpul zilei si da, ar tb sa spui macar o rugaciune inainte de culcare.Doamne Ajuta!