| anonim_4396 a întrebat:

Help! ma simt ingrozitor cunosc un baiat de 3 ani dar de o luna vorbim in fiecare zi., si s-a intimplat ceea ce nu trebuia sa se intimpleam facut sex... a fost primul in viata mea nu zic ca m-a fortat dar am crezut ca alaturi de el voi cunoaste o alta lume, diferita de-a mea, dp 2 zile imi zice ca nu ne potrivim ma simt folosita, ma mustra constiinta ca am cedat prea repede nici nu stiu ce sa mai zic, sunt o usuratica? sunt confuza ma simt folosita...am facut-o din motivul ca imi place la nebunie X si-mi mai place de el in continuare s-a folosit de mine si eu cu ce am ramas? cu nimic
va rog ajutati-ma cu un sfat nici nu mai stiu ce sa mai fac.sa nu ma simt groaznic

19 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu te mai invinovati si nu iti mai face atatea procese de constiinta. Ce a fost, a fost. Virginitatea nu e cine stie ce mare trofeu, daca tu ai simtit ca e momentul, presupunand ca ai varsta minima la care nu te expui pericolelor (17 ani si jumatate), atunci a fost momentul. Relaxeaza-te, nu conteaza daca ai cedat repede sau nu, atata timp cat nu veti avea o relatie. Mai bine consideri ca te-ai distrat, ti-ai satisfacut dorinta si curiozitatea si viata merge inainte.

| VodkaCoca a răspuns:

Invata din greseli, daca ai facut-o cu el in putin timp nu inseamna ca esti o usuratica, mai ales daca zici ca este primul, si incearca sa vorbesti cu el fata'n fata si sa'i explici cum te simti si ca nu te gandeai ca prima data o sa fie asa pentru tine. happy

| Alina_9354 a răspuns:

Asta e o lectie de viata! Pe viitor sa astepti sa cunosti persoana de langa tine apoi sa treci la pasul urmator pentru a nu fi dezamagita! Cred ca e tipul de baiat care foloseste fetele pentru ce vrea el si nu-i pasa de ce simt fetele! Nu ai de ce sa te simti o usuratica pentru ca ai considerat ca merita ceea ce ai facut si nu ai facut-o de mai multe ori! Din greseli invatamwinking

| mocatofa a răspuns:

Prima experienta sad ' cam naspa. considera ca te ai folosit tu de el pentru a face sex, oricum e prost daca a facut sex cu tine doar odata avand in vedere ca vaginul tau e aproape nou ' ce pot sa-ti zic prosti ca el gasesti peste tot ' probabil acum se lauda in gasca lui de terminati. nu te mai simti groaznic pentru ca nu merita. incearca sa iti bati joc de el, spune-i ca e groaznic in pat ca are penisul mic si ca nu ai simtit nimic. bee happy, nu merita sa fi trista pentru unu ca el. chiar nu va inteleg cum naiba voi va indragostiti si suferiti din dragoste si eu nu, why? sad

| mocatofa a răspuns:

Cui ii multumesti draga pentru sfat? fi putin mai explicita > ex: multumesc... pentru sfat.

| Missy_4676 a răspuns:

Asta da greseala! Iti va fi invatatura de minte si in viitor nu vei mai ceda ca un copil in fata unei acadele.

| piticot_2039 a răspuns:

Singuru lucru care a mai ramas de facut este sa mergi inainte.niciun baiat nu merita sa plangi pentru el sa suferi, vez-t de viata ta fara el pupici

| DraIneR a răspuns:

Of Doamne. Dupa mine ar trebui pus la punct daca ti-a facut-o tie cu siguranta o va face si altei fete
A profitat de tine fara pic de mila, te-a folosit ingrozitor imi pare rau sa o spun sad
Nu stiu ce sa iti spun ca sa nu te simti groaznic
Eu zic ca cel mai bine ar fi sa te duci la el si sa ii pui situatia in fata sa il invinuiesti pentru ca el a fost de vina insa aici intri si tu te-ai lasat convinsa prea usor ca este "alesul"
Un baiat nu te merita daca te grabeste! Daca el cu adevarat va tine la tine si tu vei simti cu timpul ca te merita atunci sa te lasi purtata de val nu intr-o luna sa vorbesti cu el iar apoi sa. faci ce ai si facut...

| zuzu_4658 a răspuns:

Nu trebuieb sa te simti suratika nu ai de ce... asa a fost sa fie
si fi sigura ca roarta se va intoarce. si e normal sa fie inca indragostitta de el.ca na el a fost primul... dar fi indiferenta cu toata ca el poate stie ca daca esti indiferenta tot ti la el ca na situatia.sad. dar oricum uh fi indiferenta si nu stiuh ce sa zic incearca sa si vb cu elbig grin si usuratika nu ai dc sa te simti tot se inta***a odata si oda a big grin

| michyy a răspuns:

Aproape toti baieti asta urmaresc sex sex si iar sex.intotdeauna se invata din greseli.trebuia nu stiu poate sa mai astepti sa vezi cum se comporta ca daca vroia numai sex de la tine iti dadeai seama ca la un moment dat dupa mai mult timp(1-2 luni)incepe sa faca presiuni asupra ta si daca nu faci sex iti da papucii imediat.pacat.mult succes!

| visatoare a răspuns:

Ceva asemanator am patit si eucryingcapul sus si mergi mai departe, viata trebuie traita.Nu trebuie sa regreti, ai facut din dragoste "marele pas". Ia-o ca pe o lectie de viata si in viitor sa ai grija, pentru ca lumea este plina de profitori! ai grija de u

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mersi pentru sfat!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mersi mult! pentru sfatlaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mersi georgiana.nu mai sunt cu el, ne-am despartit.si nu mi-a zis-o in fata ci pe chat.nici curaj nu a avut...cu am putut sa decad pina intr-atit. pe viitor voi avea grija

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ms georgyana...nu mai suntem impreuna, mi-a zis ca ar trebui sa punem punct relatiei, mi-a zis-o pe chat dar nu in fata, nu a avut curajul, cum am putut sa decad pina intr-atit...
voi avea grija pe viitor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@razvan...sorry se trimit mesajele de 2 ori...mersi pentru sfat si pentru timpul acordat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mersi mult fetelor pentru sfaturi.happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai daca te-ai simtit bine atunci nu ai de ce sa-ti para rau era ceva normal si stiai ca la un momentdat vei pierde virginitatea.

| georgyana001 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic dar cu siguranta daca se intampla la mine azi nu mai eram cu el. daca tot spune asade ce sa mai incurcat cu tine. vezi asasunt unii baieti.mai tarziu o sa cunosti o alta pers care nu se va mai purta asa cu tine. pop si ai grj