| universe a întrebat:

HELP! Maine este ziua iubitului meu si vreau sa-i trimit un mesaj cu la multi ani. Dar nu stiu daca sa-i trimit un mesaj simplu sau cu un text special [pe care l-am inventat eu]. Am de ales dintre:
1. La Multi Ani! :*:*:* Te iubesc! big hug :*
si
2. Un simplu La Multi Ani nu este suficient pentru tinewinking. Dar na, asta se spune cand este ziua ciuva. In schimb, de data asta eu nu o sa zic doar aceste 3 cuvinte, ci o sa mai adaug 2 smug. La Multi Ani! :*:* Te iubesc! big hug

Ma puteti ajuta sa aleg una, plzzzz?
PS: El este mai golanas, asa, si nu stiu daca sa-i trimit mesajul al 2-lea pentru ca, daca il ia ca o chestie banala? thinking
FUNDA!

1 răspuns:
| Elysssa a răspuns:

Prima varianta! Mai simplu si mai frumos. smug