| B1ondy a întrebat:

Help...se apropie ziua soacrei mele si nu stiu ce mesaj sa ii trimit, nu vreau nici un mesaj simplu dar nici unul pompos...ma ajuta si pe mine cineva, multumesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-ti traiasca soacra.inseamna ca merita ce e mai bun.mi-aduc aminte de jupaneasa elisafta din fratii jderi, cand nora ei jupaneasa candachia i-a sarutat mana; se grabeste sa-mi sarute mana, ca sa nu mi-o muste.ma si eu am avut soacra buna,Dumnezeu sa o ierte, da cand aud de soacra tot asa imi vine probabil de la zicerea aia populara; soacra, soacra poama acra.de te-i coace cat te-i coace, dulce tot nu te-i mai face.cred ca de aia.da tu trebuie sa stii ce are nevoie.o mancare de ciuperci ceva? glumesc.te descurci tu.bafta si sa-ti traiasca soacra, fiindca va ajuta.si sa traiti si voi.

| B1ondy explică (pentru anonim_4396):

Mersi mult, oricum vad eu ce am sa fac happy

5 răspunsuri:
| Biib28 a răspuns:

Heii. :*
Fie ca Dumnezeu să decoreze fiecare rază de soare care ajunge la dumneavoatră cu succes, fericire, sănătate şi prosperitate. La mulţi ani!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E greu, foarte greu.soacreleeee.hmmm.foarte greu.la mine s-au indeplinit urarile.s-a dus.bilet numai dus.nu stiu ce sa-ti spun? numai cuvantul soacra ma face sa ma gandesc la o lamaie. aaacrrraaa.

| B1ondy explică (pentru anonim_4396):

laughing) diferenta este k soacra mea nu e o lamaie acra e o femeie de nota 20 (pot spune ca sunt norocoasa) happy

| robertyz23 a răspuns:

De ziua dvs va doresc multa sanatate si fericire! sunt fericita ca am o soacra ca dvs si va doresc tot bine din lume! un sincer si calduros la multi ani!