| yssa_4409 a întrebat:

HELP ME! Fetelor, ce sa fac, daca imi place un baiat? cum sa ii arat asta?straight face. merci:*

Răspuns Câştigător
| mihaela_7915 a răspuns:

Pai.intra sh uh in vb cu el.incearca sa fii prietena c el mai intai.sa il cunosti mai bine.sau daca il cun sh stii cum e incearca sa vb cu el.sa fii mereu in preajma lui hai yssa ca o sa te descurci. nu t lasa batuta.ca noi fetele cand ne propunem ceva trebuie sa obtinem acel lcru.asa ca bafta.mai vb, ne mai auzim cu vesti... pup

3 răspunsuri:
| Alina_9354 a răspuns:

Au mai fost multe intrebari de genul asta si poate daca citeai aflai foarte multe! E foarte simplu, vezi daca si lui ii place de tine si atunci te descurci mai usor! Poate te intrebi cum sa afli daca te place: poti intreba un prieten comun sau poti ruga pe cineva de incredere sa-l traga de limba! Comunica mai mult cu el, zambeste-i, da-i de inteles ca il placiwinking

| dydy22 a răspuns:

Comunica cu el incearca sa il tragi deoparte si sa vb doar voi doi, si i poti arata prin anumite gesturi, si pe urma isi da el singurel seama, bafta

| alexaalexandra a răspuns:

Daca esti indrazneata te poti duce direct si il intrebi daca ii place de tine
daca nu. te uiti la el. incerci sa-l bagi in seama. sigur o sa-si dea seama si singur o sa vezi ...si daca te place poate vine el la tine
batting eyelashes
winking