| CarolinaXD a întrebat:

Help me guys! Imi place de alt baiat, si vreau sa fiu cu el si el a zis ca ma place si sunt draguta si ca ma place...dar dupa o zi a zis ca nu ma mai place si in ziua respectiva am venit imbracata cu fusta desi eu vin mereu cu blugi dar nu mi-am shimbat stilul sau ceva de genu'. mrg a zis ca arat ca o ciudata cu fusta aia desi aratam super bine si m-am gandit sa ma imbrac din nou cu blugi dar asta nu o sa schimbe situatia...credcrying imi place mult de el si nu stiu ce sa facsad

Răspuns Câştigător
| Stileblue a răspuns:

Buna!
Eu consider ca te injosesti prea mult.
Sfat:Nu te schimba pentru. nimeni mai ales pentru un baiat care zice ca te place si dupa o zi ca nu!
Pa, pa

4 răspunsuri:
| AnGeL a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa iti urmezi stilul pe care l-ai avut pana acum
si ar trebui sa il tratezi cu indiferenta, indiferent de parerile sale
si iti garantez ca o data ce va vedea ca nu il mai bagi in seama va veni singur la tinewinking

| inger02 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sal ignori putin. asa poate ar vedea ca nu esti foarte moarta dupa el si ca te topesti cand il vezi. fi tu insuti. imbracate cum iti place. nu te imbraca intr-un mod care i-ar placea lui sau sa faci lucruri care ai plac lui si tie nu. cine te place te acce[ta cu calitatile si defectele tale. sunt alti baieti care te merita cu adevarat. succes

| Narfundo a răspuns:

Ce sunteti caini? Terminati naibii cu prostiile astea mentale.Nu haina face pe om ci omul pe haina. mama ei de treaba.

| Marry410 a răspuns:

IGNORA-L...crede-ma merge intotdeauna smug