| WoWooWooH a întrebat:

Help me plss TPUsadcrying joi m-a sunat un baiat [pe care il plac de cand era pe cls a 9-a, acum este pe a 11-a deci de 2 ani sad] am aflat in final cine estebig grin [colegul lui fratemiu ] i-am cerut id de mess etc. la inceput m-am prefacut ca nu il cunosc dar el mi-a zis" mai vazut azi cand tu erai in taxi eu coboram in centru" apoi i-am zis" aaatongue" am vorbit mult timp pe mess si apoi l-am intrebat "totusi cu ce ocazie mai sunat" a sp : "ca sa vad ce faci si mai ceva" eu alcv cebig grin? el: nu iti spun acum o sa-ti spun de alta data eu:ok am tot vb si am tot vb pana sa facut ora 01:35 noaptea. a spus ca iese de pe mess ca maine are teza si daca am sms`uri vb prin sms maine la scl, i-am spus ca am, a zis ca e bun atunci si ca iese si ma pwpa:*si sa am grija de mine, i-am zis ca si eu te :* el a sp. lasa ca mi pwpa maine :p [asta zic toti deci nu am zis nimica:p] bun vineri dimineata imi tr sms ca cf tongue i-am zis ca bine ca imi repet un pic la romana [dupa ora aceea aveam teza] am zis uh cf? a sp ca el face fituici ca si el are teza la romana laughing si am mai tot vb prim smsuri:tongue mut mult timp:d am venit de la scl si apoi a venit o prietena la mine si m-a intrebat daca vreau sa merg maine la munte cu ea ca merge un coleg de a ei[taicaso e proprietar la o cabana dp munte] i-am zis ca merg daca ma lasa ai mei, mau lasat si apoi am aflat ca o sa vina si baiatul acela [colegul fratelui meu] cand am aflat i-am tr sms daca maine vine la munte, mi-a zis ca da, vin si eu? i-am zis ca da, a spus e bine atuncealove struck o sa am cu cine sta maine pe munte si la cabana eu i-am tr love struck au trecut cateva minute si a sp ca o sa vb pe mess peste 1-2 ore. au trecut aceste ore :p a intrat pe mess ma salutat etc. apoi l-am intrebat daca nu vrea sa mergem duminica la cabana ca sambata am de facut curatenie el o zis ca vrea sa mearga sambata ca sa doarma acolo si sa se intoarca numa duminica eu i-am zis ca daca merg nu dorm acolo pentru ca nu ma lasa ai mei, el mi-a zis"te cer eu, le spun ca sunt prietenul tau" eu am zis ca nu o sa ma lase nici pe atata apoi a zis ca el nu vrea sa mearga pana pe varful munteleui sa mergem numa la cabana, eu i-am zis ca daca merg, merg pana in varf ca la cabana nu are rost el mia sp:" dapoi la cabana mai stam am2 mai povestim una alta este alcmva ca acolo se ingramadesc toti si nah" i-am zis ok atunci mergem numa la cabana. A venit sambata dimineata m-am imbracat si i-am asteptat eu cu pr mea pe el si prietenii lui la un magazin si sa mergem deodata sad atunci am vazut ca a venit o colega de a prietenei mele am crezut ca sunt simplii amici [imi spusese ca nu are prietena]sadcrying cand neam int cu ei isi mai intorcea privirea la mine si imi zambea [ii zambeam si eu] apoi am ajuns la acea cabana tongue un baiat a deschis usa si eu am mers langa usa acolo si am stat in mijolocul ei atunci a venit baiatul X[ colegul fratelui] si a pus mainile pe soldurile mele ca si cum ar fi vrut sa ma sperie si ma intrebare ca ce fac i-am rasp dupa au scos niste saltelelaughing anume pentru asa ceva si eu m-am pus singura pe una din ele iar el s-a pus cu colega prietenei mele pe easadcrying si apoi am observat ca se sarutau crying si pe mine nu ma mai baga apr deloc in seama crying isi mai rotea uneori privirea la mine si atatacrying eu ma uitam la el si imi venea sa plang de geloziecrying cand i-am vazut sarutandu-secrying apoi a venit un baiat si a stat cu mine pe salteaua aia [saltelele noastre erau ff aproape si daca imi suceam capu ii vedeam pe ei] cand mai punea acel baiat mana pe mine se uita asa ciudat sad la mine :-s ca si cum ar fi gelos iar eu mai de a dracului il lasam pe ala sa puie mana pe mine sa vada el sad dar nu ma simteam in largul meu crying il plac asa de mult pe baiatul ala crying incat nu mai stiu ce sa faccrying daca o sa ma salute seara asta pe mess sa ma intrebe ce fac si daca mi-a placut acolo ce sa-i spuncrying sa nu-i mai raspund? cum sa ma comport cu el va rog frumos dati-mi sfaturicrying nu mai stiu ca sa ma fac(crying [eu am 15 ani si el 18 iar fata aia are tot 15] va rog din suflet seriozitatecrying

Răspuns Câştigător
| asul10 a răspuns:

Nu cred ca o sa te mai intrebe dupa ce a facut cu colega pr tale. daca te intreaba nu'i raspunzi.nu cred ca ai sanse la el. dupa ce a facut in fata ta [imi pare rau] | Daca ti-am fost de folos da-mi te rog frumos o fundapuppy dog eyes

1 răspuns:
| DAHAKA31 a răspuns:

Pai dupa ce ti-a facut eu i-as rasp cu indif nicio fata nu merita sa treac pren ce ai trecut tu asa ca cum el te facut sa te simti naspoa fa-o si tu la fel si incheiato ...nutsiu asa as face