| DuReX a întrebat:

Help me plsss sal... care ma ajuta are fundita am un cont pe hi5 si mi l-am dezactivat acum cam o luna jumate si nu ma mai lasa sa intru cica "nu ai dreptul sa accesezi aceasta pagina". dc? (scuze categoria)

4 răspunsuri:
| Serafir a răspuns:

E gresita parola, sau ti-o fi schimbat-o careva

| DuReX explică:

Nu... ca imi intra in cont ma loghez si dupa aia imi apare aia...

| Cookie_2399 a răspuns:

Serafir nu cred ca asta`i problemastraight facein aceas situatie sunt si eu pusastraight face...nu stiu ce sa fac ca sa ma lase sa intru am ceva treaba pe hi5 si nu mai pot intra delocx(

| seby_2785 a răspuns:

Nu stiu de ce dar cei de la hi5 au facut o mare prostie si aceea este :
Daca cineva da anulare cont acel cont nu mai poate fi refacut, inainte trebuia sa bagi parola si contul isi revenea acum nu ii mai poti face nimic. Funda?batting eyelashes