| DiannaDi a întrebat:

Help! o sa ies la o intalnire cu un baiat pe care-l plac la maxim.intrebarea mea e cum il pot face sa se indragosteasca de mine? e vreo problema daca il sarut inainte de plecare acasa? vreau cele mai bune sfaturi, funda :*

Răspuns Câştigător
| Ambasada a răspuns:

Heyyyy sa nu faci asta!
Sti.sunt cateva sfaturi ce sa faci la o intalnire cu un baiat siiii.
Una dintre ele este sa nu il saruti din prima seara!frustrated
Pe obraz este ok. daca totul a mers bine la intalnire
DEOARECE daca faci asta.te v'a crede si disperata dar pe deasupra si o tipa usor de cucerit .care...nu stiu cum sa iti explic.Hmm, trebuie sa fi o provocare pentru ei dar nici sa nu fi salbatica sa ai si limite.De la a doua intalnire ii foarte bine daca vrei sa il saruti devil
Succesc!:*

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e nici o problema daca il saruti inainte sa pleci acasa ii spui ca iti place de el si vezi ce iti spune.

| Anca a răspuns:

Daca-l vei saruta tu prima, chiar de la prima intalnire, ma tem ca nu-l vei face sa se indragosteasca de tine, doar sa-i schimbi parerea.
Incearca sa tatonezi terenul la inceput. Nu te arunca pe el ca o felina.

| lolly_3072 a răspuns:

Si daca el nu te place la maximum si da inapoi si uh o sa te simti ca o fraiera?
un pupic pe obraz merge pentru o fata, pupicitul ramane sa'l faca X
pup, loly. distractie placutasmug

| Dollicious a răspuns:

Da, poti insa saruta-l doar pe obraz si daca vor mai exista alte intalniri il poti saruta in tota regula

| Gabiiitsa a răspuns:

Pai daca vrei sa-l faci sa se indragosteasca de tine fii tu insati,arata cele mai bune parti ale tale,cele pozitive,fate plcuta.Dar nu cred ca ar fi o idee prea buna sa il saruti inainte de a pleca pentru ca probabil este prima intalnire si s-ar putea sa faci o impresie proasta, nu e chiar bine sa-l saruti de la inceput, dupa parerea mea ar mai trebui sa astepti.happy

| DreptMarian a răspuns:

In primul rand daca tu esti cea din poza ma poti adauga si pe mine in lista pretendentilor iar pe plan sa secund, in legatura cu intrebarea ta sa stii ca il poti saruta si din prima, si din a douazecea intalnire, daca se indragosteste de tine o sa iti respecte decizia! love struck