| alecsandra_8291 a întrebat:

Vreau sa-i dau un sarut unui baiat, dar nu sunt sigura pe mine... ce fel de sarut si unde? help me pls

Răspuns Câştigător
| gabriela007 a răspuns:

Pai.conteaza daca ai mai sarutat inainte, daca nu ai facut asta ai putea sa-l saruti pentru prima data pe obraz, apoi pe buzewinking. Bineinteles, daca si baiatul vrea asta.de obicei baiatul face primul paswinking. Succes!

7 răspunsuri:
| cosmin2221 a răspuns:

Pe gura dar apropiete ca in filme.Cu incetinitorul bine nici chiar asa dar putin mai lent merge. A pe...gura!

| Alina_9354 a răspuns:

Pentru inceput un sarut inocent pe buze, foarte scurt exact ca niste copii mici:X

| CudiDaKid a răspuns:

Te arunci pe el rolling on the floor si french kiss smug laughing

| 1234567890_7534 a răspuns:

Pentru inceput un sarut inocent pe buze...
Sau daca sunteti mai rusinosi p obraz, apoi pe buze.
Dar un sfat nu cred ca ar trebui sa-l saruti din prima frantuzestestraight face

| alexaalexandra a răspuns:

Treci deja la fapte tulaughing)

Răspuns utilizator avertizat
| alecsandra_8291 explică:

Merci pentru. rasp. sunt f.f.folositoare. love struck