| anonim_4396 a întrebat:

Plac un baiat, iar o colega la intrebat daca ma place iar el nu a vrut sa ii raspunda... Oare ma place? Cum aflu

Răspuns Câştigător
| Leerix a răspuns:

Daca nu te placea, cand acea colega l-a intrebat, el imediat ar fi reactionat "NU! cum sa o plac?" sau ceva de genul asta, l-ar fi deranjat intrebarea si ar fi zis imediat ca NU. Daca a tacut inseamna ca te place!

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Te place, dar nu este capabil sa recunoasca. Ce sa faci tu cu un astfel de baiat?

| Mădălllinna a răspuns:

Si tacerea este un raspuns happy

| Plushul a răspuns:

E de inteles ca ii este rusine sa iti spuna fata in fata