| TotEu1993 a întrebat:

Help TPU. Intrebare pentru fete: ce fel de sarut preferati cu prietenul vostru? simblu(doar pe buze) sau cu limba:-P? si explicatie de ce acel raspuns am si eu o mare dilema de ce prietena mea vrea doar pe buze. eu 18 ea 17(peste 2 luni)...

Vreau raspunsuri sincere.nu vreau sa radeti.
Gen iti pute gura(nu exista aici probleme Doamne fereste) sau nu stii sa saruti si de aia(ca nu ma incercat si nu stie )...

Răspuns Câştigător
| asdgfd a răspuns:

POi mie imi plac ambele.dar prefer sa-l sarut pe prietenul meu cu limba...mie mi se pare mai romantic, senzual. Si poate prietena ta nu stie sa sarute cu limba...happy. Funda?

5 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

French Kiss ( cu limba)
Nu stiu de ce prefer asta dar mi se pare mai romantic...

Răspuns utilizator avertizat
| BiiaSomerhalder a răspuns:

Eu vreau pe buze, pr meu vrea cu limba. Fac si cu limba si pe buze.batting eyelashes Pai. nu stiut e mai simplu pentru noi cu buzele, e mai delicat. mie`mi place si. si
Sper ca te-am ajutat!;*

| DiavolitzaZambesteLaAparat a răspuns:

Ei poate ii frica, ca nu stie sa sarute.

sau depinde daca te place...

eu prefer sarutul cu :p pentru ca e MULT MAI CALUMEA!

| IulyaN_2743 a răspuns:

Poi eu prefer cu limba (French) pentru ca este mai romantic si iti arati dragostea mai bine prin asta asa ca iti zic sincer French