| anonim_4396 a întrebat:

Stiuu ca probabil ati vazut intrebarea asta de muuulte ori dar intreb si eu din curiozitate. Cum se saruta cu limba?! ca am incercat cu animalutze de plus si cu propria mana dar vreau si eu niste sfaturilaughing. Ca sarut gen "buze in buze" am avut si eu. SI vreau sa mai stiu despre primul vostru sarut. love struck. Astept raspunsurile voastreee. + Funda >; d<

Răspuns Câştigător
| Mann02 a răspuns:

Pai in primul rand nu trebuie sa ii bagi limba pana in gat happy, cred ca obiectivul principal e sa va incovoieti limbile si nu sa le tineti acolo 3 ore, chestii scurte pe urma o scoti si o bagi iarwinking
cred ca altii te vor putea ajuta mai mult cu astabatting eyelashes

12 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

E atat de complicat incat nu o sa reusesti niciodata!
Exerseaza in continuare cu ursuletii de plus, ca e mai bine!

| Tynnna a răspuns (pentru AlinaaAli):

Ce rautacioasa esti, "experto"!

| AlinaaAli a răspuns (pentru Tynnna):

La o asa intrebare penibila, nu vad e raspuns as fi putut sa ii dau!

| Tynnna a răspuns (pentru AlinaaAli):

Pai nu raspunde atunci. ce vrei, daca vrea si ea sa stie?

| AlinaaAli a răspuns (pentru Tynnna):

Auzi la ea "ce vrei", ai impresia ca citim aceleasi carti?
ia-ti papusile si taci!

| Tynnna a răspuns (pentru AlinaaAli):

Ce expresii ai, m-ai dat pe spate. Nu stiu ce cauti pe TPU la ce raspunsuri dai. nu i-ai fost de niciun ajutor, asta am vrut sa subliniez. Si nu-mi spune tu mie sa tac.

| AlinaaAli a răspuns (pentru Tynnna):

laughing chiar n-am de gand sa ma contrazic cu tine, se vede cat te duce capu'! chiar n-am de gand sa iti mai comentez penibilitatile!
O zi frumoasa sa ai!

| Tynnna a răspuns (pentru AlinaaAli):

Auchh, am spus ceva care te-a deranjat? Ce e penibil in cuvintele mele? nimic. doar te ataci laughing of of, mai maturizeaza-te putin. O zi frumoasa si tie! te puup :*

| AlinaaAli a răspuns (pentru Tynnna):

Nu ai spus nimic din care sa ma deranjeze, pur si simplu esti o copila care se baga in seama pe un site, pentru ca in viata reala nu primeste destula atentie!
Daca ai sti ce varsta am, nu cred ca mi-ai mai spune ca ar trebui sa ma maturizez, iar cat despre chestia cu "nu stiu ce cauti pe TPU" ar trebui sa treci putin pe la profilul meu sa vezi cate voturi si raspunsuri declarate castigatoare am, asta ca sa vezi ca eu nu stau pe site sa ma bag in seama cu altii, pentru ca nu mi-a convenit un raspuns!
Acest site nu e facut ca sa intre copile de 10 ani sa intrebe cum sa bage limba in gura la unu', e pentru altceva, daca tu raspunzi la toate prostiile astea, pentru o amarata de funda, e problema ta! Insa, lasa-i si pe altii sa isi spuna parerea la fel cum si altii stau in banca lor si nu se iau de tine!
Bye bye wave

| Tynnna a răspuns (pentru AlinaaAli):

Am vazut ce varsta ai... daca ai mai mult de 22 cat vad eu acolo, nu pare. Am trecut pe la profilul tau inainte sa raspund prima data, tocmai de asta nu am inteles de ce ai fost asa de rea cu biata fata. Ea cu siguranta e mult mai mica decat tine si decat mine, pentru ca si eu am 21 de ani aproape, si a pus o intrebare care i se va parea poate stupida cand va ajunge si ea la varsta asta. Pana atunci, TPU e pentru toata lumea, iar daca te deranjeaza o anumita intrebare mi se pare mai potrivit sa nu raspunzi decat sa descurajezi o fata spunandu-i ca nu va invata niciodata. La varsta lor chiar le pot lua in serios. Si crezi sau nu, nu raspund pentru o amarata de funda. Nici nu ar avea de ce sa mi-o dea. Si nu inteleg treaba cu fundele. Castig vreun premiu in viata reala? Nu! Initial am intrat pe acest site pentru ca am vazut pe facebook foarte multe poze cu intrebari tampite luate de aici.Am vrut sa vad daca ele chiar exista. Apoi am vazut ca este un site serios si am decis sa mi fac cont. Nu pentru niste amarate de funde. Really? Acum.eu chiar iti urez o seara buna si sper ca intelegi si punctul meu de vedere!

| AlinaaAli a răspuns (pentru Tynnna):

Am inteles ca vroiai sa imi atragi atentia in legatura cu raspunsul acesta, insa, daca vei sta mai mult p acest site, o sa iti dai seama ca aceste intrebari sunt puse de niste persoane pe care nu le intereseaza ceea ce spun in intrebare, le pun doar asa, pentru a se amuza de raspunsurile primite! o sa vezi mai incolo, ca o sa imi dai dreptate! sunt de mult pe site si siu care e serioasa sau care e vrajealawinking

| Dia007 a răspuns:

La mine a fost tare ok. Si eu si prietenul meu eram amandoi la primul sarut. I-am spus acest lucru si la randul lui mi-a spus ca nu are nici o experienta in sarutul cu limba. Ce am facut? am facut mici experimente laughing) am cazut de comun acord sa incercam orice fel de sarut si sa vedem ce ne place cel mai mult. Nu exista o tehnica anume puiule, trebuie doar sa faci ce face si celalalt si cum spunea cineva inaintea mea, sa nu bagi limba pana simti amigdalele celuilalt laughing). Lasa ursuletii de plus si mana ca nu te ajuta. Pur si simplu cand va fi sa fie, sa ii spui baiatului care presupui ca te va saruta ca nu ai mai sarutat pe nimeni si ca nu stii cum se saruta. Baietii cu cap (deci aia care merita atentia) isi vor lua rolul de profesori, ceea ce e bine opentru tine si il vei face pe baiatul respectiv sa se simta important ca te invata. Poti si sa ii spui ca vrei sa te invete happy baietii se simt bine cand sunt pusi in postura de a fi superiori.
Cu al meu a mers happy bine, neavand nici el experienta, am invatat amandoi, dar faptul ca l-am rugat sa ma invete el a fost super.