| TotEu1993 a întrebat:

Help TPU. Intrebare pentru fete: ce fel de sarut preferati cu prietenul vostru? simblu(doar pe buze) sau cu limba:-P? si explicatie de ce acel raspuns am si eu o mare dilema de ce prietena mea vrea doar pe buze. eu 18 ea 17(peste 2 luni)...

Cum sa fac sa o conving sa apara acel sarut cu limba? big grin :-P.ca asa de la sine nu vine...laughing

Vreau raspunsuri sincere.nu vreau sa radeti.

Gen iti pute gura(nu exista aici probleme Doamne fereste) sau nu stii sa saruti si de aia(ca nu ma incercat si nu stie )...

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Gandeste-te ca este inca mica, la varsta la care abia experimenteaza sarutul. N-o grabi fiindca o vei pierde. Ma gandesc ca nici relatia nu este duficient de veche pentru saruturi pasionale. Si oricum, ea este inca mica si este nevoie sa ai rabdare in relatie, inainte de a ajunge la gesturi atat de intime si pasionale.

4 răspunsuri:
| anca13 a răspuns:

Depinde si de cum s-a obisnuit fiecare cuplu.Eu spre exemplu, cu prietenul meu ne pupam pe buze(eu 22, el25) in locuri publice pentru ca mi se pare inestetic sa ma ling cu el(scuza-mi expresia) in plina strada sau de fata cu nu stiu cine si plus... daca ne sarutam cu limba, in cazul meu...ma duce cu gandul in alta parte si ma ia valul blushing Ne sarutam si cu limba dar cand suntem doar noi doi big grin. Poate e la fel in cazul prietenei tale sau poate ei ii se pare gretzos(sincer si eu inainte sa am iubit,cand eram mai mica spuneam"eu n-o sa ma sarut cu limba pentru ca mi se pare scarbos") sau poate are ea o retinere,poate nu se stie atat de experimentata.Dar la fel cum ne-ai intrebat pe noi, de ce nu incerci sa discuti cu ea, fara jena? Pur si simplu este o nelamurire de-a ta si ai vrea sa stii.Incearca sa iei tu initiativa in privintza sarutului cu limba, poate ei ii este rusine.Sau te respinge cand incerci? multa bafta si discuta cu ea, de la ea ai sa aflii cel mai corect raspunswinking

| Linda100 a răspuns:

Prietena ta pare o fata manierata si draguta. ai noroc de ea!:p

| FreddieMercury a răspuns:

Iti pute gura!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe buze...este finut si seducator.iar limba badaran si gretos