| gredmaster a întrebat:

Help TPU! sun un baiat timid si nu am avut niciodata o relatie adevarata adica in realitate doar pe mess cum sa ma comport ca sa-mi fac o prietena in realitate!?

Răspuns Câştigător
| DadYanKe a răspuns:

In primul rand pune ohi pe ia dar nu sari direct la cea mai tare, ceva mai simplu este inceputul pprivestio cu o privire dragastoasa bagate in seama cu ia si invata niste glume bune dar nu vulgare asta secretul apoi complimenteazooo invit-o la un suc daca nu reusesti singur mai ia un prieten cu tine si ii zici si ei sa vina cu o prietena si va fi fain ok mult succes FUNDA? plzzzz

4 răspunsuri:
| Heng a răspuns:

In primul rand, mai pune cate o virgula.Cati ani ai mai exact? E grav sa fii timid la femei laughing.Pai poti sa iti invingi timiditatea daca vrei.
Toti suntem timizi pana la urma,fiecare in felul lui.
Daca vrei sa scapi de timiditate, iesi afara cu prietenii. Daca iesi, sigur vei cunoaste pe cineva.Prietenii te pot ajuta mai mult in legatura cu femeile laughing si faci rost de id-ul ei de mess, apoi dupa ce sunteti mai atrasi unul de altul te imbraci frumos, te parfumezi si o inviti la un suc.O sa se apropie foarte tare de tine si apoi scapi si de timiditate.happy Sper ca te-am ajutat cu ceva, cat de putin.

| kryss456 a răspuns:

Fi mai indraznetwinking adica comunica mai mult cu colegele de clasa...iesi mai mult cu baietii in oras...fi mai cumunicativwinking si depinde si cati ani aihappy

| chirvasa a răspuns:

Hey men trebuie sa iei o fata cu lugulugu adica cu zaharelu siti tu cu vorbe dulci si cu vrajeala si invit-o in oras si de acolo bun-buna in a dowa seara un pupic si in a treia seara si mai multe... pe primul plan (nu trebuie sa fi timid) fi curajos sa ai incredere in ine si sa stii cum sa te comporti cu o fata iei in oras cu pprieteni si de ce nu invit-o si pe ia doresc ca raspunsu meu sa fie de folos.