| puffy15 a întrebat:

Buna TPU.happy Imi place foarte mult un baiat care este intr-o relatie. Oare daca ma imprietenesc cu el,o va lasa pe aia?
Si inca ceva : nu am curaj sa-i zic "Buna,ce faci?" nici pe mess,nici pe fb,dar in realitate! Cum sa ma apropii de el? Please, help me! puppy dog eyes

5 răspunsuri:
| wyla a răspuns:

Uite draga incearca sa te imbraci cat mai sexy pentru ellaughing incearca sa ii spui buna si pe mess si pe fb nu te teme daca vorbesti cu el nu va sti ca il placi deci fii mai curajoasawinkingspune-i in fata ce simti fara a-ti mai fi teama daca iti mai este teama amintesteti de noi avem incredere in tine incearca bafta sa ne tii la curent sper ca ti-am fost de ajutor
happyhappy big grin

| wyla a răspuns:

crying

| NorishorPhufos a răspuns:

Nu mi se pare corect sa te bagi in relatia lor, dar daca vrei sa te aproprii de el nimeni nu te opreste. Incearca sa vorbesti cu el pe fb, pe mess etc. Incearca sa ii fii prietena buna si sa vezi ca o sa reusesti kiss

| Barbie69 a răspuns:

Nu mi se pare corect sa te bagi in relatia lor, dar daca vrei sa te aproprii de el nimeni nu te opreste. Incearca sa vorbesti cu el pe fb, pe mess etc. Incearca sa ii fii prietena buna si sa vezi ca o sa reusesti

| alin503 a răspuns:

Depinde cat de frumoasa esti o sa o lase paialaughing si nu trebuie sa ai rusine si vb lu wyla cat mai sexy