| ZzzX a întrebat:

HELP! Va rog frumos e urgent! Cum instalez o camera web Laimonci, am descarcat driver dar problema e ca imi spune ca nu exista o camera web, cum si ce sa fac? plzzz help, dau funda si voturi [sory pentru categorie]

5 răspunsuri:
| bizan a răspuns:

In primul rand nu stiu de ce ai ales categoria asta laughing) ca nu are nici o legatura, in fine trecem peste big grin. Intri in My Computerwinking dai click dreapta :X apoi alegi ultima optiune Proprietati tongue dupa iti apare o fereastra cu mai multe optiuni... alegi Hardware tongue dai Device Manager apoi iti mai apare o fereastra si gasesti acolo... o multitudine de optiuni si alegi Imaging devices :X o instalezi si gata :* wave FUNDA?

| ZzzX explică (pentru bizan):

Problema e ca nu apare Imaging devicesbig grin

| NoCoLA a răspuns:

Nici mie nu imi apare imaging devices