| Tasya05 a întrebat:

Helppp me pleasee. Si nu luati intrebarea in batjocura, va rog. E serios. Deci, sunt fata, am 14 ani happy.Mi-a fost rusine sa o spun pana acum, si nici nu am mai spus-o nimanui. Cand aveam 5-6 ani, am facut sex cu varul meu, mai mare cu 2 ani.Eram copil fara minte. Nu ma judecati acum. Ideea e ca eu imi aduc foarte bine aminte, adica el si-a introdus 'penisul' ca sa ii zic asa, in fundul meu (suna ciudat). El avea vreo 7-8 ani. Nu stiu ce sa zic acum, el are 16 ani, nici macar nu isi mai aduce aminte cred. Adica nha eram mici..Nici macar nu stiam ce facem.sad Acum, e posibil sa numai fiu virgina? Menstruatia o am neregulata, si vine numai la 2-3 luni. Niciodata la timp... Credeti ca poate fi din cauza asta?sad Cu mama imi e rusine sa vorbesc.sad Asa ca va rog, un sfat sad.

11 răspunsuri:
| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Daca nu si-a bagat putulica in pasarica ta esti inca virgina. dereglarea de ciclu nu are treaba cu asta, e poate pentru ca ti-a venit de putin timp.mie de exemplu mi-a venit la 14 ani si un an de zile am avut ciclul neregulat

| h3r a răspuns:

Da, copii fara minte, nebatuti. Si stai linistita, nu ai facut sex. Inca esti virgina.
Cat despre menstruatie, esti inca la pubertare, probabil nu o ai de mult timp, asa ca este normal sa-ti vina mai rar si sa ai ceva dereglari.

Ar trebui sa te bucuri ca varul tau nu isi aduce aminte de joaca voastra.
Ai grija alta data.

Răspuns utilizator avertizat
| loveyourlifeis4ever a răspuns:

Eu sincer cred ca trebuie ' sa-i spui mamei tale findca poti avea boli (doamne fiereste) dar nu cred ca nu mai esti virgina deoarece penisul cand face "contact"cu vagina atunci te dezvirginiaza...

| rralukk a răspuns:

Nu cred ca te-ai dezvirginat! stai linishtitta! daca nu si-a bagat-o in pasarica nu are treaba!
stai calma!

| Mysteriousgirl260588 a răspuns:

Stai linistita! Esti inca virgina, dar cu mama ta ar trebui sa vorbesti chiar daca iti este rusine!

| VadimC a răspuns:

5 _ 6 ani himenul nu este formst stai fara griji big grin
iar ciclul neregulat poate aparea din cauza unor probleme genitale sau nedezvoltarii organelor sexuale complet

| pisicutatha a răspuns:

Esti virgina daca si.a introdus penisul doar in fundhee hee si menstruatia asa vine la inceput pana se regleazawinking... daca nu esti sigura du.te si fa un control ginecologic(ar fi cea mai buna idee)winking
te puupi:*