| danielavl15 a întrebat:

Am o intrebare uriasa. Am 17 ani si vreau sa fac dragoste cu iubitul meu, dar e o problema. Anul trecut mi-am introdus un deget in vagin si da... nu a curs sange, simteam putin discomfort si atat. Traiesc cu ideea ca s-ar putea sa nu mai fiu virgina si alte chestii. Nu am facut sex, deci intrebarea este. Isi poate da seama de chestia asta prietenul meu? Ideea e ca nici la un ginecolog nu merg pentru ca as muri de rusine daca nu as mai fi virgina si i-ar spune si mamei. Nu ma judecati. un sfat va rog?
Funda...

Răspuns Câştigător
| PufyPufarina a răspuns:

Deci crede-ma eram la fel ca tine pana la primul meu act sexual ..si eu am crezut ca nu mai sunt virgina deoarece mi-am introdus un deget acolo.
Dar mai eram, mi-a curs sange si prietenul meu mi-a spus ca a simtit atunci cand s-a rupt himenu. Deci sigur mai esti virgina! bafta!winking

5 răspunsuri:
| SergiuBoss11 a răspuns:

Esti virgina pana in momentul in care intra un penis de barbat in pasarica ta.Nici nu ai sangerat, deci himenul nu s-a rupt.

Răspuns utilizator avertizat
| SmQaLeXuTzz a răspuns:

WTF, normal ca esti virgina, si app crezi ca esti prima care se masturbeaza? Mi se pare ceva normal. spune-i prietenului tau ca esti virgina, si la ginecolog nu are rost sa mergi, deoarece 100% esti virgina..si atunci nu a curs sange deoarece nu ai introdus foarte mult.