| Anutza16Bcc a întrebat:

Hey! Ajutor! Imi place de un baiat din cartier, dar nu stiu cum sa-l abordez. Doar il cunosc din vedere. Pot sa zic ca nici nu ne salutam.sad trece mereu prin fata scarii mele. Am doar numarul lui de telefon. ce sa fac? Plss ajutati-ma si pe mine cu niste sfaturi.batting eyelashes dau funda :X

8 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Dai un mesaj sau suna-l.sau cand trece prin fata scari tale zi tuh buna happy si zambestei nu ai nimic de pierdut si nici nu te faci de rashappy

| RimePeHartie a răspuns:

Fa si tu o smecherie. Cand vezi ca trece prin fata scarii tale impiedicate dintr'o data si cine stie...cazi si u peste el. Atunci privirile voastre o sa se intalneasca, faceti cunostiinta si de aici o sa se nasca o relatie de prietenie si pe parcurs de ce nu>?, o relatie amoroasa. Sper doar sa nu aiba prietena. succes!

| Maothecat a răspuns:

Eu zic ca e mai usor sa faci rost de fb, id si sa vb cu el asa si ii spui sa va intalniti si atunci va cunoasteti mai bine happy vedeti daca aveti lucruri in comun sau nu

| irinnnnnaaaaaa a răspuns:

Fumezi? daca da (sau chiar daca nu):Auzi,ai un foc? sau Buna din intamplare nu stii unde pot sa gasesc produsul x,ca,stii,sunt noua pe aici si nu prea cunosc bine localurile/locatiilehee hee,sau Ai un minut in (intr.o retea) ca am nevoie urgenta sa vb la tel, sau pur si simplu daca vezi ca sta pe afara, du.te la el/ei si spune-i/le.:buna pot sa stau si eu cu voi.nu stiu sunt multe.Dar nr lui de tel de unde'l ai? AI putea sa'l suni(un ex: Buna,ce faci fata, sunt Andutza sau cum te cheama, de cand incerc sa dau de tine.Si el o sa zica greseala laughing si tu:a scuza'ma...te scuzi tu acolo, si la un moment dat ai putea sa'i spuibig grinaca tot nu am putut da de "fata aia" laughing, cu cine am onoarea de a vb la telefon.si de aici incepeti sa vorbiti.
Sper ca te'am ajutathee hee. Bafta la agatat. Fundalove struck?batting eyelashes

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Iauzi esti virgina si nu stii cum sa il iei pe baiat? nimic mai usor...bai imi place de tine. vrei sa fii cu mine? a nu? pai ai prietena? ups...da ai

| RoXyyR a răspuns:

Pai salutal atragei atentia vb cu el ca poate poate

| ZeroCool_9224 a răspuns:

Zii ca vrei p**a si te baga in seama

| Florin43 a răspuns:

Pai spune-i ce face sau saluta-l tu, toata chestia este sa te bagi cat mai mult in seama cu el. Spune-i ceva ce simti sau... altceva oricum nu te speria uneori dragostea ii nasoala