| Kristinake a întrebat:

Hey, am 13 ani fac 14 peste 2 zile.
Şi incă n-am avut niciun prieten numi vine sa cred! Toate prietenele au, numai eu sunt cea mai deosebita.
Nu zic ca nime nu ma cerut, dar nu stiu eu inca simt nevoia, de a fi singura!
Eu vreau, dar nu stiu, ori mi-e rusine ori nu vreau.
Cum credeti o sa fiu toata viata singura?! sad

13 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

O sa mori virginatongue.Iti place raspunsul meu?

| anonimaa a răspuns:

Neah...fiecare cu perioadele lui.
asa eram si eu pana in iarna [cu exceptia ca eu avusesem primul iubit la 11 ani].
din iarna au inceput sa ma placa o gramada de baieti si eu incercam sa nu dezamagesc pe nimeni insa acum lucrurile "s'au mai domolit" ca sa zic asalaughing)
o sa vina si vremea ta, asa cum vina vremea tuturor!

| Ioana_9236 a răspuns:

Sincer nu e asa mare problema. O fata de vreo 17 ani imi spunea ca nu a avut niciodata prieten. Deci nu e asa mare lucru. Stai linistita, ai grija de tine, aranjeaza-te si mai fa si tu niste semne, o privire draguta si discreta totusi sau ceva asa. O sa vezi, o sa te descurci. Oricum, daca pui suflet o sa te doara tare. La asta sa ai mare grija. Ca daca nu ai noroc ramai cu urme adanci in suflet si e greu...sad. Bafta! :*

| Ranya a răspuns:

Stai calma ca nu vei fi singura.Ai toata viata inainte sa ai iubiti. Iar daca tu simti nevoia sa fi singura, nu vad de ce te-ai baga intr-o relatie, doar ca au prietenele tale? Daca ele fac ceva, trebuie si tu sa le imiti, doar pentru a fi integrata in grup? Stai linistita si vede-ti de copilaria ta, ca de baieti ai toata viata timp.

| by3nkwtssa a răspuns:

Nu spune astawinkingfi atenta la minewinkinge mai bine singurakissnu o sa fi singura toata viata... dar mama crede ca pana la 15 ani nu trebuie sa ai neaparat prieten pentru ca ai destul timp pana la 30 de aniwinkingsau poate pana mori!?rolling on the floor

| DeXxa a răspuns:

Doar pentru ca prietenele tale au asta nu inseamna ca si tu trebuie sa ai si nu o sa ramai toata viata singura. O sa-ti faci un prieten cand o sa te simti pregatita, si oricum mie mi se pare ca esti cam mica la 14 ani, mai asteapta 2 aniwinking

| gabitzu_8696 a răspuns:

Stai linistita mai ai timphappy.

| yodeiutza96 a răspuns:

Stai linistitawinking ai destul timp big grin... o sa vezi nici nu iti vei da seama cand se va intampla asa ca nu iti face griji happy

| andreea_5162 a răspuns:

Nu e nici o problema, daca tu inca nu placi pe cineva si nu vrei sa fi cu nimeni, nu e nimic in neregula cu asta... o sa ai destul timp pentru baieti crede-ma! Si nimeni nu o sa ramana singurlaughingsa mai treaca putin timp si o sa vezi ca o sa vrei sa fi cu cineva si in toate relatiile pe care o sa le ai te sfatuiesc sa incerci pe cat mai mult posibil sa nu pui suflet si sa fi indiferenta.Indiferenta ii atrage pe baietihappySucces in continuare si ai grija de tine:*

| YoppKidde a răspuns:

Ee mai sti fato crede-ma no sa fi singura eu am 15 ani si fac 16 acum in august 4 si pna acum am avut o singura prietena draq. dar na ce sa facem stai linistita oricum o sa ai si u un prieten asta depinde cel mai mult cum areti aranjeate unpik si astea vezi u ce faci descurcate ca iti iei buletin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia id meu win4ever_23 te rezolv euwinking am 13 anitongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai timp de prieteni de acum inainte.Parerea mea

| ostovy a răspuns:

Nu pune problema altfel, o sa ai timp sa ai si prieten, sot, familie, toate vin atunci cand trebuie si incearca sa nu te grabesti asteapta momentul potrivit, daca esti pregatita sa suferi poti incepe o relatie, o relatie incepe cu un zambet si se termina cu o lacrimahappy bafta