| anonim_4396 a întrebat:

Hey. am auzit ca atunci cand faci dragoste pentru prima data iti curge sange...de acolo...si te doare putin cand. ti-o trage dar apoi nu te mai doare. De ce oare?

4 răspunsuri:
| deeadragutza2 a răspuns:

Pai te doare pentru ca se rupe himenul si e normal sa iti curga un pic de sange

| Crazyfish a răspuns:

De ce n-o intrebi pe mami, girl? Ti-o trage original, nu mai tatonezi terenul pe-aici de pomana!

| AoiChan a răspuns:

Da laughing probleme?

| VaSyyyyy a răspuns:

Vezi tu in orice domeniu, inceputul e mai greu, dupa aia te obisnuiesi si chiar incepe sa-ti placa. :*