| Houselaurie a întrebat:

Hey.am cunoscut si eu o fata acu 6 zile sa zicem. am iesit de 2 ori cu ea in oras, ne-am sarutat, am vb, am ras.acu ea este plecata la o colega la tara, si aseara, eram obosit, da ea m-a rugat sa intru pe mess sa vb am intrat, si na putea status pentru mine cu :*:X, si am mai vb noi si s-a suparat dintr-o prostie, observ ca se supara cam repede, na nu cred ca asa tare, pentru ca inca mai vb cu ea, numai ca pana acu, ea imi dadea sms ce faci, pup, si na de aseara nu mai pune pup la mesaje, am sunato azi, mi-a zis pup la sf, parea sa fi uitat, la fel glumea, numai ca nu a mai vb ca inainte, macar jumate de ora, dupa vreo 10 min a zis ca nu stiu ce trebuie sa faca, si acum am sunat-o eu si dupa 10 min la fel, ca trebuie sa faca nu stiu ce si sa vbeasca cu colega ei, sincer cu ce am suparat-o eu e unu nimic.acum nu as vrea sa o pierd, pentru ca e super de treaba. si ma si inteleg bine cu ea. ce sa ii fac ca sa uite mai repede, sau cum sa o fac sa rada mai mult, daca totusi vb cu mine, dar nu mai pune pup la mesje cum punea inainte, dar mi-a zis la tel dupa ce i-am zis si eu, credeti ca e asa de suparata incat nu o sa mai iasa cu mine? ajutati-ma pls

Răspuns Câştigător
| Phaey a răspuns:

Daca zici ca o cunosti de 6 zile si zici ca se supara usor, e posibil sa aiba PMS laughing Acum fara vrajeala. Toate fetele sunt tafnoase cand sunt pe stop. Mai asteapta putin. Poate isi revine.
Si daca asa e ea, cand vezi ca se supara din nimic, nu dezvolta subiectul. Las-o asa sau cere-ti scuze, chiar daca nu esti tu vinovat cu nimic xD Oricum, ar trebui sa te descurci tu, ca NA, esti baiat mare.

1 răspuns:
| ignore a răspuns:

Numai tine si tuh atta de "pup" si astea poate sa pliktsit sa tot scrie.
din moment ce a mai vb cu tine nu e asa de suparata.
mai vb si tuh cu ea si gt.