| puisor_6728 a întrebat:

dimineata asta m-a sunat o prietena sa-mi zica.ca m-a visat nu foarte bine.cica am sunato eu sa vina la mine urgent.si cind a venit eu eram cu bagajele facute sa plec acasa.ca sotul vroia sa ne despartim el tot repeta ca s-a terminat intre noi.si eu plingeam asa de tare. m-am speriat putin ca nu stiu ce inseamna. daca stie cineva va rog un sfat. chiar aseara ne-am certat putin si el a plecat suparat la lucru dimineata.

1 răspuns:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna, doar simplu fapt ca te-ai certat cu sotul tau, nu inseamna musai ca trebuie sa te desparti, cat despre vise nu suntem noi in masura sa dezlegam visele, doar nom fi noi mama omidatongue, dar trebuie sa fii optimista si sa gandesti pozitiv ca totul va decurge normal, doar ca a visat amica ta ca plecai de a casa, se poate intampla contrariul, de a nu pleca. O femeie stie sa faca un barbat sa plece s-au sa ramana langa ea, chiar daca uneori mai folosim diferite tertipuri constructivewinking sa ai o zi frumoasa, si sa auzim ca ai ramas alaturi de fam ta:*:*:*:*