| Francesca17 a întrebat:

TPU sad!
Eu am o prietena mai buna cu care ies de fiecare data prin cartier.Eram tare apropiate, Ne sunam de 4-5 ori pe zi!
Iar eu cand am ramas fara credit nu am mai putut vorbii, iar ea nu ma ai sunat deloc (Nu ii baga parintii credit sad ) De atunci nici nu ne-am mai vazut!
Acum o saptamana Mi-am Bagat credit si i-am trimis 3 mesaje si am sunato de mai multe ori pe Parcursul zilei dar nu a raspuns de o saptamana!
Sa fie Suparata Pe mine?
Iar Ieri mi-a raspuns mama ei spunand ca e plecata!
S-a Suparat pe mine?
Nu prea stiu ce motiv a avut...
Eu Vara Ieseam cu ea prin Cartier si...nu ma comportam de fiecare data ok cu ea, dar ne iertam nu cred ca este suparata pentru asta!
Am 3 Motive sa cred ca e suparata :
1.Nu imi raspunde
2.Nu m-a mai sunat de cand am ramas fara credit (adica numai eu sa o sunn?)
3. M-am intalnit cu ea si zice ca e plecata, dar ea sta de multe ori acasa!
Ce sa cred? Ce sa fac ca sa ne impacam? Un Cadou?
Ea e in cartier cu mine ceva ideii de Cadou!?
Ok.Multumesc Anticipat!
Numai Bine love struck!
Fundaaaaaaa Mareeeee kiss kiss love struck!

1 răspuns:
| princess97 a răspuns:

Pai sincer nu stiu
poate ii suparata, dar trebuia sa-ti spuna sau sa-ti trimita un sms macar
daca ai avea noroc sa te intalnesti cu ea sa o intrebi si rezolvati problemawinking
si stai calma. prietenii se iarta intre ei tongue