| CrisuuMcQueen a întrebat:

Hey! Am mare nevoie de ajutor! M-am sarutat acum 3 luni cu un baiat (cam de 6 ori), ce-i drept la provocari. Insa el a avut de ales intre mine si fata cea mai populara si frumoasa din clasa. De atunci, simt ca e ceva schimbat la el. Parca se uita altfel la mine. Si, sincer, mie chiar nu imi displace asta. El e chiar dragut. Intr-adevar, e putin retras si ciudat, dar imi place. Credeti ca si el ma place?

Răspuns Câştigător
| CaTaLiNuTzAaA a răspuns:

Poi daca te'a ales pe tine in locul acelei fete cred ca te place...Dar nu stiu sincer ce sa zic...Asteapta putin, vezi cum se comporta si pe urma daca nu iti zice el faci tu primul pashappyMult noroc:*