| AddeAdde a întrebat:

mie imi place de un baiat tare dragut, destept amabil etc. SE poarta foarte frumos cu mine si ma face sa ma simt bine, se uita frumos la mine si etc. Ce credeti ma place? FUNDA

Răspuns Câştigător
| Keith a răspuns:

Daca iti da aceste semne normal ca te place doar ca probabil e prea timid sa iti spuna asta sau speriat ca poate tu nu il placi, crede-ma asa mi s-a intamplat si mie in a 9 a, aveam un coleg de clasa care ma placea si imi placea si mie de el dar am fost prea prosti sa ne spunem sentimentele, si a renuntat la scoala plecand in Italia intre timp eu mi-am gasit pe altcineva, au trecut 3 ani de atunci, si am vorbit cu el pe facebook, ne-am dezvaluit ce simteam amandoi acum 3 ani dar era prea tarziu, asa ca daca te place si il placi si tu, nu risca sa il pierzi asteptand sa treaca timpul pentru ca niciodata nu stii ce se poate intampla.Bafta!

| AddeAdde explică (pentru Keith):

Mersi mult! esti un ajutor foarte bunwinking

| Keith a răspuns (pentru AddeAdde):

Oricand!

| AddeAdde explică (pentru Keith):

Normalwinking

8 răspunsuri:
| lolylolypops a răspuns:

Eu cred ca te place dar poate mai asteapta sa vada daca si tu il placi, comporta-te si tu frumos cu el, arata-i ca-l placi!

| AddeAdde explică:

Da ma ieste o mica problmea el e in a 8 si eu in a 6 da de la aceias scoala si facem teatru impreuna si mi frica sa ii spun sa ii zic pentru ca este timid sad

| AddeAdde explică:

Nu mersiwinking

| puicutzyyy a răspuns:

Da. Du-te la el si incepeti sa vorbiti. Eventual iesiti undeva sau il chemi la tine acasa si primesti si ceva intre picioare, if you know what I mean

| puicutzyyy a răspuns:

Dintr-a sasea iti faci probleme de astea?