| natalyia a întrebat:

un baiat de la mine din clasa am impresia ca ma place! se uita ciudat la mine si cand se uita ma simt foarte prost. azi cand iesi de la scoala el cu baieti o loasera inainte dar cand ma vazu cas in spate se intoarsa inapoi. credeti ca ma place? ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| annaloveanna a răspuns:

Uite cate va semne daca te place:
1. Vrea sa mergeti acasa impreuna
2.Iti ofera din desertul pregatit de mama sa
3. Face fapte eroice doar sa il remarchezi
4.Fce eforturi vizibile si invata mai mult la materiile tale preferate

Daca si tu il placi trebuie sa vorbesti dese ori cu el, sa iesiti impreuna afara, sa incerci sa te apropi de el.

Sper ca ti-am fost de folos!

1 răspuns:
| roxyroxanika a răspuns:

Pai ar trebui sa stai de vorba cu el.sa vezi ce vrea de la tine sau ce simte pentru tine...happy