| Anonimul224 a întrebat:

Hey, am niste intrebari mai stupide sa vi le pun...Nu intrebati ce-s cu ele cel mai detaliat raspuns va primi funda!
1. Daca sperma unui caine intra in p***a unei femei (om) ce se intampla?
2. Daca esti in ora iar o fata se uita de multe ori la tine inseamna ca te place?
3.Este o fata care pe mine ma place dar gen mie nu-mi place de ea...dar cand vorbesc cu ea prin mesaje parca imi place sa vorbesc cu ea dar este urata si nu vreau sa fiu cu ea...Si da, stiu ca frumusetea interiorului conteaza dar totusi e urata!
4. Dupa ce frec dragonul simt niste vibratii in el...Gen am 12 ani...si stiu ca e prea devreme sa imi vina sperma dar ce sunt acele vibratii?
5. Daca frec dragonul intr-o zi si dupa mai vreau sa-l frec dupa cateva zile gasec ceva alb mai intarit! Este sperma? Este din cauza ca nu am lasat sa iasa dupa prima data?

Răspuns Câştigător
| Carpatinos a răspuns:

Probabil multi te vor lua la rost... Știu ca e ok sa-i corectam pe ceilalti mai mici decat noi...dar totodata trebuie sa respectam si deciziile lor, mai ales ca nu prezentam drepturi de "autor"
1. Daca cainele a ejaculat in acea femeie, este posibil ca femeia sa nasca corcituri dintre om si caine... Eu n.am auzit niciodata de asa ceva, dar asta s.ar putea intampla daca un caine ar ejacula intr-o femeie
2. Nu neaparat, tie nu ti se intampla sa te uiti de mai multe ori la o persoana? Presupun ca macar o singura data ti s-a intamplat sa te uiti de mai multe ori la o persoana, dar asta nu a insemmta ca o placi neaparat.
3. Pai, daca nu.ti place de ea, atunci las.o sa fie doar prietena, o sa.si dea seama si ea mai tarziu ca nu.ti poate fi decat prietena
4. Uhh, cam greu de spus, poate ar trebui sa consulti un medic daca asta e o problema reala, nu stiu cum o sa le spui parintilor tai despre asta, dar va trebui daca chiar e o problema.
5. Da, cel mai probabil este sperma, pentru ca da, sperma nu se ia doar pentru apa, totusi, nu ziceai ca inca nu poti "scoate" spermatozoizi?

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru Carpatinos):

Nu numai pe cei mai mici ca noi, dar si pe cei ce poseda mai putine cunostinte: este imposibil ca femeia sa ramana insarcinata.

| Carpatinos a răspuns (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Pai... am spus ca e posibil, posibil insemnand chiar daca e 0, 00000001%, este posibil dar cu o rata foarte mare de esec, nimic nu este imposibil, ci pur si simplu are o rata exagerat de mare de esec ceea ce o duce spre imposibil, dar printr.un miracol s.ar putea intampla

5 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

1. Daca nu cumva e vorba de subspecii ale aceluiasi animal nu se intampla nimic. De aia nu poti incrucisa caini cu vulturi sa faci caini cu aripi. Pana si in cazul speciilor apropiate rezultatul tinde sa fie steril (deci nu se mai reproduce) gen cazul catarului care este rezultatul incrucisarii unui cal si al unui magar.

2. nu neaparat

3. Daca nu-ti palce de ea nu vad problema, puteti fi prieteni.

4.Sunt sigur ca la tine in clasa expresia cu dragonul e la moda dar in realitate se numeste masturbare. Vibratiile sunt de la amorteala la fel ac atunci cand iti amorteste mana.

5.Se numesc polutii si sunt normale in adolescenta.

| mihai69 a răspuns:

1. nimic;
2. nu neapărat;
3. așa, și? care e de fapt întrebarea?
4. orgasmul, probabil. La început e uscat, cu timpul va țâșni mai întâi lichid seminal, apoi sperma;
5. Probabil e smegmă (jeg). Mai spală și tu dragonu' ăla, că se-mpute și cade...

| SG1995 a răspuns:

1. În caz că ai ratat lecția asta de biologie, nimic, cromozonal suntem prea diferiți ca ftai să își facă efectul.
2. Nu, înseamnă că fie ești interesant, fie ești ciudat, dar atragi atenția.
3. Și, care e întrebarea? No placi, ea te place asta e, se mai întâmplă.
4. Universe is speaking with you man.
5. Posibil spermă.