| AnonimDe a întrebat:

Hey! happy ..Am o intrebare.big grin ..Este adevarat ca daca faci sex cu prezervativ nu te dezvirginezi? happy Funda! :*

Răspuns Câştigător
| didi2802 a răspuns:

Cu sau fara prezervativ, himenul se rupe....cand asta se intampla inseamna ca nu mai esti virgina.Prezervativul nu are acest rol, atata timp cat ai avut contact sexual (cu sau fara) esti dezvirginata.

10 răspunsuri:
| ravyALEX a răspuns:

Care dintre ei fata sau baiatul
fata ba da...da la baiat habar n-am daca afli ma anunti big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da... Numai ca trebuie sa faci tu sex cu prezervativul.

| NeneaGogu a răspuns:

Ai 13 ani, nu crezi ca esti prea mica pentru sex, daca sa te-a pacalit prietenul tau spune-i ca e un magar, transmite-i asta din partea lu' nentu' Gogu

| AnonimDe explică (pentru NeneaGogu):

laughing) Nu am prieten...Am vrut doar sa stiu big grin Si eu nu sunt chiar asa de usor de pacalit happy big grin

| NeneaGogu a răspuns (pentru AnonimDe):

Foarte bine, didi ti-a dat raspunsul corect, sa nu te lasi pacalita ca daca aud ca m-ai facut de ras e vai si-amar laughing

| AnonimDe explică (pentru NeneaGogu):

Stii care era faza? happyAseara am fost la un suc cu o prietena si cand am venit acasa..na ..ma intrebat daca am avut contact sexual pana acum..si i-am zis ca nu ..na nu stiu ce am mai vbt..si imi zice :"Auzi happy Da tu stii ca daca faci sex cu prezervativ nu te dezvirginezi? big grin " ..si i-am zis ca :"nu laughing)" Si imi zice:"Pai eu numa de ceva timp m-am dezvirginat..ca am facut sex fara prezervativ..si toata m-am umplut de sange..Si na..eu am mai facut dar cu prezervativ." Ea are 17 ani..Si de curioasa am intrebat! big grin

| NeneaGogu a răspuns (pentru AnonimDe):

am inteles laughing kiss sa fi pe faza si sa nu te lasi pacalita de baieti, niste magari da-i d... laughing

| AnonimDe explică (pentru NeneaGogu):

Aha..mersi de sfat big grin happy

| Rinadry a răspuns:

Nu...daca porti prezervativ reduci riscul de a fi insarcinata

| ionuttz22 a răspuns:

Te a pacalit